E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Osman NALBANT

Osman NALBANT

482 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 482
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Osman Nalbant

Çevrimiçi

7 yıl 9 gün 11 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
68.540
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
464.447
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.

Kendisi Hakkında Yazdığı

Baharın ilk günleriydi. İlkokul öğretmenimden bir hediye almıştım. Paketi açınca içinde kahverengi kapaklı bir hatıra defteri gördüm. Hızla ilk sayfasını çevirdim. “Değerli öğrencim Osman” diye başlayan hitabın arkasında bir öğretmenin öğrencisi için yazabileceği en güzel cümleleri okurken gözlerim doluyor, sesim titriyordu. “Gönlünce yaşantıların olsun” dileğiyle biten yazının altında “öğretmenin Ümran YARAŞ 23 Mart 1968” yazıyordu. Bu tarih bu şiir kitabının, Delinin Dili’nin, doğum günüdür.
İşte ben şiirle o günlerde tanıştım. O küçük deftere arkadaşlarım büyük cümleler yazdılar. Katıksız, sımsıcak o cümleleri arada bir okuyorum. Sayfaları çevirdikçe yaşım birden on altıya iniyor hem kendimi hem arkadaşlarımı görüyorum. Konuşmasalar da benimle dargın da değiller, gözlerinin içi gülüyor, bana ne söyleyeceklerini biliyorum
Arkadaşlarımın yazdıklarından ipler kopunca nasıl bağlaya


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Osman NALBANT  Osman Nalbant şairi hakkında, Osman NALBANT  Osman Nalbant kimdir, Osman NALBANT  Osman Nalbant şiirleri,Osman NALBANT  Osman Nalbant hakkında bilgi ve Osman NALBANT  Osman Nalbant isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.