E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ömer ÇETİN

Ömer ÇETİN

11 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 11
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ömer ÇETİN

Çevrimdışı

2 yıl 25 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.607
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
5.428
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Ömer ÇETİN 1965 Yılında Aksaray’ın Merkeze bağlı Babakonağı Köyünde doğdu. İlköğretimini Aksaray merkez Gazi İlkokulu ve Mithat Gürsoy İlkokulunda yaptı. Orta Okul ve Lise öğrenimini Aksaray İmam Hatip Lisesinde 1987 yılında tamamladı. 1997 yılında Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümünden Ön Lisans ile mezun oldu. 1987 Yılında sınav ile engelli kadrosundan Aksaray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde memuriyet hayatına atıldı. 9 yıl kadar Aksaray Merkez Endüstri Meslek Lisesinde, 10 yıl kadar ise Aksaray merkez Zafer İlköğretim Okulunda görev yaptı.

Yaklaşık 12 yıldır Hakkı Divanoğlu İlkokulu/Ortaokulu’nda Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni olarak görev yapmakta olan Ömer ÇETİN evli 4 çocuk babasıdır.

Ömer ÇETİN önce hobi olarak bilimsel anlamda birtakım araştırma ve çalışmalar yaptı. Bu araştırmalarını geliştirerek bazı pratik uygulamal


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Ömer ÇETİN  Ömer ÇETİN şairi hakkında, Ömer ÇETİN  Ömer ÇETİN kimdir, Ömer ÇETİN  Ömer ÇETİN şiirleri,Ömer ÇETİN  Ömer ÇETİN hakkında bilgi ve Ömer ÇETİN  Ömer ÇETİN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.