E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ömer Faruk Gözoğlu

Ömer Faruk Gözoğlu

23 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 23
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ömer Faruk Gözoğlu

Çevrimdışı

8 yıl 6 gün 9 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
7.731
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
56.251
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

16 Haziran 1976 tarihinde Urfa'da doğdu.
Sanat kökenli bir aileden olan Gözoğlu'nun babası, Urfa'nın ileri gelen hoyratçılarından İbrahim Tatlıses'in Hocası olan Fırıncı Mehe olarak tanınan Mehmet Gözoğlu'dur.
Asıl mesleği cam dekorasyon ustalığı olan Ömer Faruk Gözoğlu, babasının katıldığı tv ve radyo programları nedeniyle yayın camiasıyla tanıştı.
Diksiyonu ve ses tonunun radyoculuğa yatkın olduğunu keşfeden Halil Çuhadaroğlu, onu 1993 yılında Türkiye'nin ve Şanlıurfa'nın ilk yerel radyosu olan GAP FM'de radyoculuk serüvenine başlattılar.
FM radyoların revaçta olduğu 90'lı yıllarda Şanlıurfa'daki bir çok yazar, radyocu, televizyoncu ve gazeteci ustalarıyla birlikte çalıştı. Şiire olan merakı, Şükrü Algın'ın, "Şiirleri katletmeyin, onlar bizim duvağı açılmamış duygularımızdır" dizeleriyle başladı.Çok sayıda şiire imzasını atan Gözoğlu, kaliteli ses tonu ve yorumuyla yüzlerce şiiri se


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
meltem kınıc
Profili | Şiirleri | Yazıları
Ömer faruk Gözoglu Sesiyle yorumuyla kendisini kanıtladıgı gibi..Yüregiyle anlatılması imkansız can dostluguyla sözlere sıgmayacak gönül dos..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Ömer Faruk Gözoğlu  Ömer Faruk Gözoğlu şairi hakkında, Ömer Faruk Gözoğlu  Ömer Faruk Gözoğlu kimdir, Ömer Faruk Gözoğlu  Ömer Faruk Gözoğlu şiirleri,Ömer Faruk Gözoğlu  Ömer Faruk Gözoğlu hakkında bilgi ve Ömer Faruk Gözoğlu  Ömer Faruk Gözoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.