E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Oğuzhan Özağdaş Oğuzhan Özağdaş
Oğuzhan Özağdaş
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Oğuzhan Özağdaş şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ANNENMİ GİRDİ ARAMIZA
Bir gün şiir yazarsanız onu da okuruz.
Mücadele -2
Saygısızlık etmek istemem ama hece ölçülü şiirlerde olmaması gereken çok nokta var. Değinmek istediğim ise seçki kurulunun zevksizliği, şiir ve edebiyattan zerre anlamaması.
Attila'nın torunları
Bir gün Turan'da kopuz çalıp ataların ruhlarını şad etme dileği ile...
Yasak Odası
Şiir, naif ve zarif gönlün temsilidir. İçinde küfür barındıran bir yazı şiir olamamış. Ödül verir gibi utanmadan günün şiiri ilan eden sayfa yönetimi de var. Bugün de başkalarının yerine utandık çok şükür :)
Şeyh Said anisina
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...
Titriyorum
şiirin başka havası vardır. karşındakine konuşur gibi yazamazsın. şiir; cümlelerin alt alta gelmesiyle olsaydı, konuşan her varlık yazabilirdi. hem şiiri beğenenlerin hangi kafada olduğunu, hem de neden buna hala şiir dediğimi anlayamadım. saygılarımla.
 
Bu sayfada Oğuzhan Özağdaş  Oğuzhan Özağdaş şairi hakkında, Oğuzhan Özağdaş  Oğuzhan Özağdaş kimdir, Oğuzhan Özağdaş  Oğuzhan Özağdaş şiirleri,Oğuzhan Özağdaş  Oğuzhan Özağdaş hakkında bilgi ve Oğuzhan Özağdaş  Oğuzhan Özağdaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.