E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nursel yeşilyurt Nursel yeşilyurt
Nursel Yeşilyurt
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Nursel yeşilyurt şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ATMA İMZANI
Güzel öğütler kaleminiz var olsun.
YÜREĞİMİZİN SESİNE KULAK VERELİM
Şairimizin kalemi var olsun. uykunun sürmelediği gözünle bana bak uyku beni kucaklamadan önce beni sen kucakla istersen bir buse kondur kalayım öyle sağlıcakla Yüreğine sağlık çok güzel
Kâlû-belâ
''açılır kimsesiz kapı henüz uyanmadan çıkarım. ruhuma sensizlik sarılır ağlarım... '' Tebrikler çok güzel. tasavvuf kapısını açmış. kaleminiz var olsun. tebrik ederim.
YÜRÜMELİSİN
Kaleminiz susmasın .Rabbim şifalar versin tuttuğu eli bırakmayan değerli hanımefendiyi yürekten en derin sevgilerimle kutluyorum.şiiriniz çok duygulu sizleri birlikte tebrik ediyorum.şiir yüreğinize sağlık.
Ters Kalp
Kaleminiz var olsun. yüreğinize gönlünüze sağlık. "ben ençok başak mevsimini temmuz'da severim" ben de,başakların rüzgarda referansını severim. mükemmel bir şiir tebrik ederim.
DELİ GÖNÜL
Teşekkürler.okuyan yüreğinize sağlık.
YURDUM
Teşekkürler 😊
İçebakış
Teşekkürler şiir dostları
Gül
Teşekkürler sağolun
Gül
Teşekkürler sağolun
 
Bu sayfada Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt şairi hakkında, Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt kimdir, Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt şiirleri,Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt hakkında bilgi ve Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.