E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nursel yeşilyurt Nursel yeşilyurt
Nursel Yeşilyurt
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

O� ZGEÇMİ�Ş
1958 yılında Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğdu. İ�lk ve ortaöğrenimini burada bitirdi. Liseyi Samsun Sağlık Ko- lejinde hemşirelik eğitimi alarak tamamladı. Yurdun muh- telif bölgelerindeki üniversite hastanelerinde mesleğini yaparken aynı zamanda Anadolu üniversitesi hemşirelik ön lisans programından 1994 de mezun oldu. Mesleğinde yirmi yıl çalışıp emekli oldu.
Boş zamanlarında Edebiyatla ilgilendi. İ�lkokul yıllarında başlayan şiir yazma tutkusu ile birlikte, nesir denemelerde yazdı. Lirik. Epik, didaktik ve pastoral şiir türlerinin yanın- da tasavvufi şiirler yazmıştır. ilk şiir kitabı Nurseli 2018 yı- lında basılmıştır.


 
Bu sayfada Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt şairi hakkında, Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt kimdir, Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt şiirleri,Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt hakkında bilgi ve Nursel yeşilyurt  Nursel Yeşilyurt isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.