E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
NURCAN CANDAR UYGUR NURCAN CANDAR UYGUR
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

NURCAN CANDAR UYGUR üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Ahmet Moran ahmet moran
Profili | Şiirleri | Yazıları
Şiirler sayesinde tanıdığım,yüzünü görmediğim halde,yüreğinin derinliklerinden gelen güzelliklerden,bir melek kadar iyi,sevgiyi en ulvi duygularla yoğurup gönüllere sunan nadide bir insan dır Gam seli.iyiki tanıdım bu güzel insanı.Sevgi,saygı ve selamlarımı sunuyorum size.
AZAP Kadri ATMACA
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir çiçek nasıl nazikse dostun gönlü öyle hassas ve nadide seller gibi sevgiler taşır gönlünde duygular prensesi ipek gibidir sesi tanımış olmak benim için mutluluk vesilesi iyiki varsın tanımışım prensesi....eşssiz dostluğuna sevgilerle...
Cas_26 Cana AS
Profili | Şiirleri | Yazıları
KENDİSİ BANA DUYGULARIMI İFADE ETMEME VE BURADA PAYLAŞMAMA VESİLE OLAN ÇOK DEĞER VERDİĞİM KALBİ DÜNYALAR KADAR GÜZEL Bİ İNSANDIR....ESKİŞEHİR DE BANA HİÇ DÜŞÜNMEDEN KAPISINI AÇAN ..KENDİ ÇOCUKLARINDAN AYIRMAYAN YERİ GELDİĞİNDE KIZAN YERİ GELDİĞİNDE ÇOK SEVEN YERİ GELDİĞİNDE SIRDAŞ DOST ARKDAŞ OLAN DÜNYALAR TATLISI BİR İNSANDIR ....UMARIM HAYATIN BOYUNCA HEP MUTLULUKLAR SENİ BULUR NURCAN TEYZECİMMM SENİ ÇOK SEVİYORUMMM
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada NURCAN CANDAR UYGUR  şairi hakkında, NURCAN CANDAR UYGUR  kimdir, NURCAN CANDAR UYGUR  şiirleri,NURCAN CANDAR UYGUR  hakkında bilgi ve NURCAN CANDAR UYGUR  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.