E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
nur benlioğlu nur benlioğlu
nur benlioğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

nur benlioğlu üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
tacettin yıldırım tacettin  yıldırım
Profili | Şiirleri | Yazıları
Foça etkinliklerinde tanıdım....gözleriyle gülen biri....sıcak samimi ve içten
konuşurken ben kelimesini kullanmayı bilmiyor...duygusal....donanımlı...yüreğinin güzelliği yüzüne yansımış...şiirlerinde yazılarında....yorumlarında öğreticilik vasfını....belli etmeden...uyarıyor.....insanla göz hizasında konuşuyor....atamızın öğretmenlerinden.....bu ulvi mesleğe öyle çok yakışıyorki.....sorma...eğilmeden çok kırılmasını biliyor....sitemizin taklidi mümkün olmayan markalarından biri.....kalemin daim yazsın nur hocam....saygılarımla
NILGUN NILGUN B.
Profili | Şiirleri | Yazıları
Kendisinin sayfasinin muptelasi olmus vaziyeteyim.yazmis oldugu siirleri duz sade turkcemizi kullanarak yazmasi kendine has en buyuk bir tarz tasimasi bununlada kalmayip duygulari ve kendisi bir kelebek kadar narin ve hassas bir yapiya sahip oldugu gibi karsisindakini incitmekten haz etmeyen bir guzel karaktere sahip olan Sevgili Hocamiz Nur Hanimi iyiki tanidim.sevgilerimi gonderiyorum yuregi sevgi dolu insana.
Serap Baycan Serap Baycan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Cumhuriyetin bekçisi biz gençleri Atatürk ilke ve inkılabıyla yetiştiren değerli öğretmenlerimizden bir tanesi. Emekli olmuş olsa da halen içinde bir şeyler öğretme arzusuyla dolu güler yüzlü insan.
Sevgi ve saygım daim...
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada nur benlioğlu  nur benlioğlu şairi hakkında, nur benlioğlu  nur benlioğlu kimdir, nur benlioğlu  nur benlioğlu şiirleri,nur benlioğlu  nur benlioğlu hakkında bilgi ve nur benlioğlu  nur benlioğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.