E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
nur benlioğlu nur benlioğlu
nur benlioğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Forumlara yaptığı yorumlar

nur benlioğlu yazarının forum yaptığı tartışmalar


Forum başlığı ve yorumu
Yenilik: Etiket Sistemi
Sevgili ANSIZIN;

Uzunca bir süredir yoktum aranızda.Açtığımda,olumlu bir yeniliğinle karşılaştım.Bu yeniliklere açılımını kutluyor,sevgilerimi gönderiyorum. [ smiley 32 ]

...
Edebiyat Defteri


Sevgili Habip Bey , Değerli Edebiyat Emekçileri, ve Değerli Yazın Dostlarımla ,ciddiyetini hiç bozmayan,gün be gün kendisini yenileyen,özendirici,eğitici bir Edebiyat sitesinin, çoğalan esintisinin bir parçası olmanın onuru ne güzel !

Emeği geçenlere ,başarılarının devamı ve teşekkür dilekl

...
Bilgilendirme
Sevgili Habip,

Seni yakından tanıma olanağım oldu İzmir-Foça 'da.Ne denli atılgan,çalışkan ve yenilikçi olduğunu görüyorum gün be gün.Şu an şoktayım,haberi yeni okudum.Sen ,gerekli yasal yollara başvurmuşsun.Saygısızlık yapana ,asla saygısız yanıt vermemeli ki,haklılık kanıtlanabilsin.İradenle ,

...
NeştercilerDeğerli Edebiyat Defteri Yöneticileri,Emekçileri,

Nihayet, üye olduğum günden beri savunduğum , gerçek yorum anlayışı açısından (yorumlarımda genellikle uyguladığım olumlu,yapıcı veya eksikleri düzeltebilme adına ) önemli bir adım atılacağı inancına vardım . Edebiyat Defterine emek veren

...
BAŞ SAĞLIĞI
GÜN AYDINLANMADA DA OLSA,
GELİR ÇÖKER KARABULUTLAR, BAZEN.
SEVDİKLERİMİZ,GÖZÜMÜZDEN UZAKTA DA OLSA,
ÇOK YAKINDIRLAR YÜREĞİMİZE BEDENEN...


ÇOK ŞEY VAR BELKİ SÖYLENECEK,
ŞİMDİ SÖZLER, BOĞAZDA DÜĞÜMLENECEK...

Yeni gördüm üzücü haberi ve formu.Geç te olsa, Değerli Öğretmenim, size sabırlar,

...
EDEBİYAT DEFTERİ 3.ANKARA ETKİNLİĞİ...
canım Benim, Ankara 'da buluşacağız yine.Ne güzel olacak yenidan buluşma inanıyorum.Bu arada, Sevgili Toynak Kardeşimizin kulağını çekmişsiniz, adım konusunda.Nur Öğretmenini tanıyamamış.Zamanı yok ki, güzel şiir yazmaktan, bizleri tanımaya....Mutluyum !!!!

...
EDEBİYAT DEFTERİ 3.ANKARA ETKİNLİĞİ...
ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER DOST ! ŞU AN ANKARA 'DAYIM. AMA, AİLEMİZ İÇİNDE YENİDEN OLMAKTAN ,MUTLU OLURUM.BAKALIM NASIL OLACAK ? GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE, İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER..SEVGİYLE,ŞİİRLERLE KALINIZ.

...
EDEBİYAT DEFTERİ 3.ANKARA ETKİNLİĞİ...
Değerli Toynak Kardeşim,

Adımı yanlış yazsanız da, Dostlar düzeltmişler...Önemli olan, beni, ben olarak anımsamanız.Aranızda olmaktan , büyük mutluluk duyacağım ikinci kez.Edebiyat Defteri Ailesinden kopamayacağım bu gidişle..Sizin gibi Değerli Yazın Dostlarıyla olabilmek ve paylaşmak şiirleri..

...
2009 / 2010 Edebiyat antolojisi (ŞEMSİYE)
Edebiyat Defterine, şair Dostlarımın arasına yeni geldim sayılır...Olumlu paylaşımlar olduğunu öğrendim..Foça 'da , güzel bir dostluk sergilenmişti..

Şimdi de, bu olumlu yaklaşımı kutluyorum .Herkes gibi ben de destekliyorum ..Ön ayak olan dostlar , iyi düşünmüşler.
Öğrencilerimize uygun şiir

...
400 Kitap Bağışı
Etkinliklerimizde, ön planda olması gerek bu kitap bağışlarının. Devamı gelmesi dileğimle...Teşekkür ediyorum ön ayak olanlara ....Sevgilerimle.

...
TAZİYE
Sevgili Derya, Ruhunar aracılığıyla öğrendik acı haberi..Kaçınılmaz bir son hepimiz için de. Derya'cığım ,sana ve ailene başsağlığı ve sabırlar diliyorum.Toğrağı , suyu bol olsun Rahmetli babanın.Ruhunar'a da bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum...Sevgiyle Canım Kızım...k

...
8. İzmir Etkinliği Tamamlandı (Fotoğraflı)
Eylül 2009 da katıldığım Edebiyat Defteri, üyeleri ailem gibi oluvermişler... Sanki, bir Bayram , Yeni Yıl şenliğinde buluşuyor gibi birleşti gönüller , Nesrin Akalmış ve Habip Dağ kardeşlerimiz sayesinde.Akıp geçen zamanın ,yeterli olmadığını hissettik hepimiz. Anlamamıştık

...
sevdiğiniz şarkılardan bir mısralık bir paylaşım...
Bir Yangın Sonrası şimdi yüreğim
Ne dumanım kalmış, ne de küllerim.
Bir hüzün çiçeği, şimdi gözlerim

Ne kaldı maziden, söyle ne kaldı ?
Ne bir tutam sevda ,ne de aşk kaldı....


Bir zaman deliydik divaneydik biz
Bir zamanlar aşıktık , pervaneydik biz.
Bir zamanlar k

...
 
Bu sayfada nur benlioğlu  nur benlioğlu şairi hakkında, nur benlioğlu  nur benlioğlu kimdir, nur benlioğlu  nur benlioğlu şiirleri,nur benlioğlu  nur benlioğlu hakkında bilgi ve nur benlioğlu  nur benlioğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.