E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
nurann! nurann!
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

nurann! şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
istanbul..
ey istanbul aşıklar şehri sevdiceğimin tek adresi ey istanbul korkusuz geclerimin tek hayali... kaleminize sağlık güzel bir şiir olmuş:)saygılar..
DeNgEsİz
olacaksa sarhoşluk mutluluktan olsun kaleminize sağlık çok güzel olmuş:)
AŞK
çok güzel lmuş elinize sağlık;)
ZAMANE GENÇLİĞİ
harika kaleminize sağlık bir genç olarak sizi kutlarım bir gençlik ancak bu kadar güzel anlatılırdı saygılar...
kal deseydin kalırdım
Mantığım, mantığımı bana bırak lütfen, ona ihtiyacım var. Bazı şeyleri anlamak için ona ihtiyacım var! gitme demedi bana ama kal da demedi oysa.....yüreğinize sağlık çok güzel yazmışsınız tebrikler...
SENSİZ OLMUYOR AŞKIM (ŞARKI)
sensiz olmuyor aşkım.. keşke duyulsa kalbimizin söylemek istedikleride aşklarımız anlasa onlarsız olamayacağımızı.. kaleminize sağlık..
KIRMIZI AKŞAM
Yağmurlar mevsimlik gözyaşlarını döküyor Gecenin alacakaranlık bakışı uykuları bölüyor Şafağın rüyaları kıyamet renklerine boyanıyor... kırmızı akşam.. ne çok severim akşamları selim ilerinin bir sözü akşamlar bir roman gibi biterdi.. ne kadar doğru ve güzel bir söz..kaleminize sağlık...
NİKAHIMDAN DÜŞÜYORSUN(DELİRİYORUM)
ve sevmeleri sevilmeyi de konuştukça bıkıyorum susup giderken seni ayak üstü kınıyorum bazen insan konuşmaktan,okumaktan,sevmekten ve sevilmekten bile bıkıyor ne kadar garip değil mi insanın temel ihtiyaçlarını bile gidermek istememesi insanoğlu garip varlık ..yüreğinize sağlık ..(:
Kal...
keşke kalsa...ama her gidişin bir dönüşü vardır mutlaka ümidi kaybetmemek gerek tek tesellimiz bu olsa gerek...(:
TRENLERİN RENGİ
gönülden tebrik ederim her 2haftada bir trene binen bir kişi olarak çok güzel anlatmışsınız trenle başarılar kaleminize sağlık((:
 
Bu sayfada nurann!  şairi hakkında, nurann!  kimdir, nurann!  şiirleri,nurann!  hakkında bilgi ve nurann!  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.