E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nimet Vefa Nimet Vefa
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Nimet Vefa üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
SULTAN HÜRREM HÜRREM SULTAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir varmış bir yokmuş...Diye başlamak geldi içimden.:))
Bir ülkede çiçeklerin en güzel kokulusunu aramak için patişah en iyi üç adamını görevlendirmiş.Bu görevliler ülkede ne kadar güzel ama illa/ki kokusuyla ün salmış çiçekleri toplamışlar ama ne yazıkki saraya götürünceye kadar ,kokuları kaybolup gidiyormuş.Artık kendilerine ayrılan zaman bitmiş.Ellerinde hiç bir şey olmadan ülkelerine gelmişler.Patişah ellerinde hiç bir şey bulamayınca sormuş
--Hani nerde o güzel kokulu mis/i amber çiçekleri
1.demişki birazda içten pazarlıklıymış ,krala yaranmak için:efendim bu ülkede sizin bahçelerinizdeki kadar güzel kokulu çiçekler bulamadık
Tabi kral haff bir gülümsemiş
2.Kurnazlığı ile bilinirmiş.:Kralım sizin istediğiniz çiçekler herhalde cennette sizleri bekliyordur diye atıp tutmuş bir vakit gözünün altından sinsice bakarak.
3.İse :Biz çok aradık lakin bulamadık yok olsada buraya kadar getirmeden solup gitti dolayısıyla kokularıda uçup gitti.

Ama ben buldum gülüm :Bu dünyadaki en güzel koku arkadaş ve içten dost kokusuymuş.Bir hüzün bir sevinç kadar paylaşılmalıymış.
Bir nefes almak için illa/ki güzel bakıp güzel gören bir yürek olmalıymış karşısında.Ben arkadaşlığı ve dostluğun güzelliğini sende buldum bebeğim.
Bu sitede var sen gibi bir kaç güzellik daha .Ruh/umu dolduran ayakta kalma sebebim.

Bu vesileyle Yüce mevlamın bizlere ihsan ettiği Mübarek Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar ;huzur ve sağlık içinde geçirmeni niyaz ederim.Öptüm yüreğinden sıcacık .


kül_grisi zeki akın
Profili | Şiirleri | Yazıları
hüzünbaz......................
meselci Mehmet Selim ÇİÇEK
Profili | Şiirleri | Yazıları


.................o candan bir dost...................

sağlam bir dostluğu var.......

dili naif, seslenişi zarif....

o edebiyat incisi...............

iyi ki varsın dostum..................
 
Bu sayfada Nimet Vefa  şairi hakkında, Nimet Vefa  kimdir, Nimet Vefa  şiirleri,Nimet Vefa  hakkında bilgi ve Nimet Vefa  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.