E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nilüfer Sarp Nilüfer Sarp
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Nilüfer Sarp yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Kahpe Felek Derken Bir Daha Düşünün
Bundan seneler önce Felek diye bir şiir yazmış ona sitem etmiştim. Bir şair beni uyardı. Burda Felek demek Allah demek günaha giriyorsun dedi. O günden sonra daha dikkatli oldum. Haklıydı. Selam ve sevgilerimle Ahmet kardeşim. Hayırlı ramazanlar.
ZAMAN EN ÖFKELİ YARGIÇ...
Gülüm'cüm çok beğendim yazını canım. Günü hak eden bir yazıydı. Kutlarım. Sevgilerimle.
Ne kadar ????
Değerlerimizi yavaş yavaş kaybettik ne yazık ki. Güzel bir yazı okudum iç geçire geçire.. Kutlarım.
Artvin'e Ne Büyük Gurur Siz de Görmeden Ölmeyin
Güzel bir tanıtma olmuş. Her zaman her yerde resimlerini görüyorum. Gitmek kısmet olur mu bilmiyorum. ama çok isterdim. :((( Kutlarım vefalı yüreğini. Sevgi ve selamlar
Okudukça Daha Çok Yazarsınız
Hocam derdi ki şiire başlamadan on ünlü şairden on şiir oku. Ben de onu dinledim. Yeni şiire başlayanlara da tavsiye ederim. Çok güzel aydınlatıcı bir yazı idi. Kutlarım yetkin kalemini. Sevgi ve saygılarımla. Selamlar.
Ey akıllı milleti
Sevgili Nazik içten ve güzel bir yazıydı. Turbana da takmadım. Seni tanıyorum başını örttüğünü de biliyorum. Gün başarını kutlarım. Sevgiler güzel yüreğine. Selamlar.
OY DİNGALA DİNGALA, KÖMÜR KOYDUM MANGALA, AYŞE FATMA DOSTUN VAR, ÇALKALA BONCUK ÇALKALA.
İyi ki varsınız Sami hocam. Anılarınızla bizi o eski günlere taşıyorsunuz. Şimdiki çocuklara bunları anlatmak çok zor. Ne güzeldi o günler. Siz hep yazın emi. Sevgi ve selamlarımla...
Annem
Rabbim annene hayırlı uzun ömürler versin İnşallah. Ne varsa yine kızlarda var. Rahmetli eşim " Kızın ölüne kadar kızındır, oğlunsa evlenene kadar oğlundur" derdi. Annene selamımı söyle canım..
Kahraman Esnaflar Avm'lere Karşı
Ahmet kardeşim işiniz gerçekten zor. Allah yardımcınız olsun. Hayırlı kazançlar dilerim. Sevgi ve selamlar.
Böyle mi olmalı
Yok kimsenin kimseye ne sevgi ne saygısı Üstümüze attılar nefret kibir yaygısı O eski dostlukların bize düştü kaygısı Vefa bilmeyen kalbe versin Yaratan şifa Demiştim ben de bir şiirimde. Bu gün ki halimizi anlatan güzel bir yazı. Tebrikler.
O DUYGU CÜMBÜŞÜNE EYVALLAH...
Yine çok güzel. yazılarının tiryakisi olduk. Yetkin kaleminizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim. Sevgi ve selamlar.
DEDEEEEE BANA SOOONA AL. / SAĞIR DUYMAZ UYDURUR
Elif Nur'un hayat mücadelesi başladı. Bu yolda başarılar dilerim. Akıcı güzel bir yazıydı. Tebrikler. Selamlar.
Leyleğin ömrü laklakla geçermiş!
Doğa aşığı Oya Gedik Hanımdan leylekler hakkında güzel bir yazı. Beğeni ile okudum. Tebrikler...Teşekkürler.... Sevgi ve selamlar.
Yaban atları
Kalemine yüreğine bereket sen yaz ben okuyayım. Çok beğendim. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim Naziğim. Sevgi ve selamlarımla... .
Kuklalar bile
Çok haklısın canım. İplerimiz başkalarının elinde. Nereye isterlerse oraya çekiyorlar. Bize bir şey soran da yok zaten. Kutlarım bu güzel yazı için sevgi ve selamlar .....
POSTAL VE COP MESELESİ.
3 ihtilal görmüş birisiyim 1960 da lise son sınıfta sınavlara giriyordum.(1960 da liseyi bitirmek için tüm derslerden sınava giriyorduk. 27 mayıs günü fizik sınavım vardı.) İkinci ihtilalde 3 çocuklu bir anneydim. 3 cüsü oldu bitti. Ama dün gece olanlar çok değişikti. Ankara da herkes dışarda
BU MÜBAREK GÜNLERİN HÜRMETİNE ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN.
Beddualara tüm kalbimle katılıyorum... Allah hepsinin belasını versin inşallah.... "Bu vatan için hayatının baharında kara toprağa girmeyi göze alan ve bu uğurda kanını, canını feda eden bütün şehitlerimizin kabirleri pür nur, makamları cennet olsun inşallah. Yaralı ve sakat kalmış tüm ka
VERİN LAN TOPUMUZU, YOKSA TOPUNUZUN....
Bilgilendiren bir yazı. Çok beğendim ve bazı gerçekleri öğrendim. Emeğinize yüreğinize sağlık... Tebrikler, teşekkürler..
RAHMETLE, SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE BİR KEZ DAHA METİN AMCA
Allah rahmet eylesin Metin amca. Mekanın cennet olsun. Kızlarına da baş sağlığı ve sabırlar dilerim.... Haber verdiğiniz için teşekkürler.......
Teyzanne
Çok hüzünlü.. Ağlattı beni . Duygulu yüreğinize ve kaleminize tebrikler. Sevgiler...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Nilüfer Sarp  şairi hakkında, Nilüfer Sarp  kimdir, Nilüfer Sarp  şiirleri,Nilüfer Sarp  hakkında bilgi ve Nilüfer Sarp  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.