E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nihil Nihil
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Nihil yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ENDEKS
Sadakât neden yalnızca köpeklere atfedilmiş? ENDEKS; sert lokum dokusu.
Alfabe Katilleri
BANKADAKİ KADINA...
Epey evvel bim market'ten alışveriş yapıp eve doğru yöneldiğimde, üç beş adım sonramda yaşı ilerlemiş konuya özne olan hanımablamıza benzer bir teyze ellerinde ikişer üçer poşet yürümeye çalışıyordu. İstemsiz insani yardımseverlik dürtüsü harekete geçmiş olmalı ki, gideceğiniz yere kadar.... gibi
Önsöz
Sesinizden bir-iki nefes mi eksilmiş? İnce serzenişlerinizin yankısı yerini bulsun mu? Öncekiler mi fazla, şimdikiler mi az?
S o n s a a t l e r i m
Kuvvet ve hararet yüklü yürekten gelen yangının sessiz sessizliği. Şefkât ile hoyratlığı güzel harmanlıyorsunuz siz. Selâmetle..
Günahkarız, Biliyoruz...
Çağrışımlar.. Ben bu vurguyu tanıyorum,lar.. Tebessümlü.. Mırıldanmalar.. Etkili tepkili kesişmeler okudum. Yazıya döktüren hisse selâm ile..
İblis
Şeytan ve Akrep! Muhteşem ikili : ) ..
-Başlıksız-
Satırlarınızdaki bohem atmosfer canlı müzik dinliyormuşluk hissi verirken, melez yorumlamalarınız ufuk açıyor. Göz açtırıyor. Gönül parlatıyor. İyiliklerle.
Gitme Yağmur...
Ara ara buz kestiren, ara ara da sıcaklaştıran düşünce aktarımlarınız. Bir kez daha ne güzel burada olmak. Ne güzel bunları duymak dedirtiyor insana. Yağmuru ve sesini seven insan! Var olun.
 
Bu sayfada Nihil  şairi hakkında, Nihil  kimdir, Nihil  şiirleri,Nihil  hakkında bilgi ve Nihil  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.