E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Niğmetullah Şentürk

Niğmetullah Şentürk

67 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Deli gönlüm nedir tasan kederin Sana vardır çok güzel bir haberim. Sen gülmezsen bu haberi söylemem Bak kapında nazlı yari eğlemem
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 67
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Niğmet Şentürk

Çevrimdışı

1 yıl 7 saat  boyunca üye

Diyor ki;
Deli gönlüm nedir tasan kederin Sana vardır çok güzel bir haberim. Sen gülmezsen bu haberi söylemem Bak kapında nazlı yari eğlemem
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.676
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
13.289
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Niğde-Çamardı-üçkapılı ky. de1963 yılında dünyaya geldim. Hala bu dünyada yaşıyorum. İlkokulu kendi köyümde, orta okulu Niğde de okurken ikinci sınıftan çeşitli nedenlerden dolayı terk ettim. Orta okulu ve diğer okulları hep dışardan okudum. Liseyi Yozgat lisesinde, yüksek okulu ise Eskişehir Aöf Hakla ilişkiler bölümünde okuyarak mezun oldum.

Yozgat Sorgun Askerlik Şubesi Başkanlığında 1987:1997 yılları arasında görev yaptım. 1997:2014 yılları arasında ise Niğde Askerlik Şubesi Başkanlığında görev yaparak emekli oldum.

Uzun yıllar şiir yazar ancak şiirlerimi tutmaz her biri bir yerde kalırdı. 2000 yılında "YANAN YÜREĞİM" adlı şiirimi yazdım tekrar okuduğumda şiirimin çok güzel olduğunu farkettim. Kendimin bu özelliğinin de farkına vararak şiirlerimi tutmaya başladım. Evliyim üç kızım bir oğlum var. Niğde de yaşıyorum.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?



Henüz kimse bir şey dememiş :(



 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »



Bu sayfada Niğmetullah Şentürk  Niğmet Şentürk şairi hakkında, Niğmetullah Şentürk  Niğmet Şentürk kimdir, Niğmetullah Şentürk  Niğmet Şentürk şiirleri,Niğmetullah Şentürk  Niğmet Şentürk hakkında bilgi ve Niğmetullah Şentürk  Niğmet Şentürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.