E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
nevrettin uludağ

nevrettin uludağ

484 şiiri ve 40 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
GÖNÜL PINARINDAN HOŞGÖRÜ AKAR HİÇ KİMSEYE KIN BESLEMEM KENDİNİ BİLEN YALIŞ YAPMAZ DER AF EDERİM ÇÜNKÜ ALLAH AFI SEVER BELKİ BENİDE O AF EDER İNŞALLAH:
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 484
Şiirleri
40
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
nevrettin  uludsg

Çevrimdışı

8 yıl 4 ay 7 saat 34 dakika 47 sn  boyunca üye

Diyor ki;
GÖNÜL PINARINDAN HOŞGÖRÜ AKAR HİÇ KİMSEYE KIN BESLEMEM KENDİNİ BİLEN YALIŞ YAPMAZ DER AF EDERİM ÇÜNKÜ ALLAH AFI SEVER BELKİ BENİDE O AF EDER İNŞALLAH:
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
26.181
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
435.137
Yazıları Kaç Kere Okundu?
22.138
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

UNUTMAM
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

ÖZGEÇMİŞ

Nevrettin ULUDAĞ, POSOFLU – 1959 yilinda Ardahan`in Posof ilçesi Al Köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Al köyünde, Ortaokulu da Posof ilçesinde bitirdikten sonra 1975 yilinda işçi ailesi olarak Almanya`ya geldi. 9 yil yeraltinda taşkümürü maden işletmelerinde çaliştiktan sonra, Türkiyede izindeyken geçirmiş olduğu bir trafik kazasindan dolayi maden işletmelerinin yurt yöneticiliğinde 13 yil daha çalişarak 1997 yilinda mamülen sosyal plandan emekli oldu. Evli ve dört çocuk babasidir. Daha önce yazarın ilk eseri Hak Yolu Huzur Dolu ismi ile yayınlanmıştır.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada nevrettin uludağ  nevrettin uludsg şairi hakkında, nevrettin uludağ  nevrettin uludsg kimdir, nevrettin uludağ  nevrettin uludsg şiirleri,nevrettin uludağ  nevrettin uludsg hakkında bilgi ve nevrettin uludağ  nevrettin uludsg isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.