E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
NESEB NESEB
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

NESEB yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Sen Olmalısın
O kadar güzel yazmışsınız ki ne cümle kurulabilir ki bu kelimelerin üzerine.Bunu çok içtenlikle söylüyorum ki duygusuna kapılıp kaldım.
namaz kılıyormusun..?
Ne güzel demişsiniz.Böyle kalpten yazılar okumaya ihtiyacımız var her demde. Saygılarla...
İlk Adımlar...
Çok güzeldi hocam.Kaleminize sağlık.Gerçek hayatla karşılaştığımız ilk o an eğer sizin gibi insanlar olmasa ne yapardık bilmem ki. SEVGİ ve SAYGILARIMLA
DİRİLİŞ
Bunu ne düşünerek yazdınız çok merak ettim aslında.Ama güzel bir yazıydı.Elinize, yüreğinize ve esere kattığınız sevginize neler verilmez.Gerçekten çok tebrik ederim hocam. SEVGİ ve SAYGILARIMLA NESEB tarafından 4/8/2011 5:12:34 PM zamanında düzenlenmiştir.
Bermuda Şeytan Üçgeni: Kibir, Ateş ve Şeytan...
Çok güzeldi hocam.Kağıda dökülmesi gereken daha doğrusu şart haline gelen bir yazıydı.Bu yazıyı yayınladığınız için teşekkür ederim.
Yalnızlık Nöbeti...
Bunu askerdeyken yazdınız galiba.Çok güzel her yazınız gibi buda çok güzel. SEVGİ ve SAYGILARIMLA
Hayat Dedikleri...
Güzel yazınızı en içtenliğimle tebrik ediyorum hocam.Çok güzel yazmışsınız. SEVGİ ve SAYGILARIMLA NESEB tarafından 3/12/2011 4:26:57 PM zamanında düzenlenmiştir.
Tanışmayı unuttuk: Benim adım...
Kendinizi çok güzel anlatmışsınız.Veda konuşmanız gerçekten etkili olmuş.Öğrencileriniz ne hissetti bilmem ama bence güzel şeyler hissetmişlerdir.
Yürek Acısı...
Bizzat sizden dinlediğimde çok etkilenmiştim.Ama tekrar tekrar okuduğumda daha çok etkilendim.Bu öyküyü unutmayacağıma eminim.Bu öykü öyle güzel ve anlamlı ki ağlamamak elde değil.Yaşadıklarınız gözlerimde canlanıyor okuduğumda.Belki hissettiklerinizi hissedemem ama sizi anlayabilirim.
 
Bu sayfada NESEB  şairi hakkında, NESEB  kimdir, NESEB  şiirleri,NESEB  hakkında bilgi ve NESEB  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.