E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
NecipZeybek Çöreotu NecipZeybek Çöreotu
Necip  ZEYBEK
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Eskişehir'de dünyaya geldi.

Küçük yaşta babasınıı kaybetti. İlk öğrenimini, ekonomik durumları iyi olmadığından anne ve kardeşlerinden uzakta- Eskişehir iline bağlı bir ilçede Mahmudiye Yetiştirme Yurdunda - yatılı olarak tamamladı.

Aynı ilçenin Hamidiye köyündeki Yunus Emre İlk Öğretmen Lisesinde - yine yatılı öğrenci olarak - orta öğrenim hayatı devam etti.Siyasî sancıların ülkeyi sarstığı yıllarda Eskişehir Eğitim Enstitüsünde yüksek öğrenim gördü
Kırklareli’ne bağlı, Pınarhisar ilçesinde uzun yıllar Türkçe öğretmenliği yaptı
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin sağladığı ‘‘lisans tamamlama programından’’ yararlanarak branş değişikliği de yapmış olduğundan,1996 senesinde Pınarhisar Anadolu Lisesine, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak atandı.


2016 senesinde emekli oldu.Eskişehir'de ikamet etmektedir. 
Bu sayfada NecipZeybek Çöreotu  Necip ZEYBEK şairi hakkında, NecipZeybek Çöreotu  Necip ZEYBEK kimdir, NecipZeybek Çöreotu  Necip ZEYBEK şiirleri,NecipZeybek Çöreotu  Necip ZEYBEK hakkında bilgi ve NecipZeybek Çöreotu  Necip ZEYBEK isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.