E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Necdet YAĞAN

Necdet YAĞAN

86 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 86
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Necdet Yağan

Çevrimdışı

13 yıl 5 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
9.365
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
314.164
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Düşüncelerimi ve duygularımı şiir elbisesi giydirerek hayata yolluyorum. Bazıları duygu ülkemde ( Resmi web sitem ) ziyaretçileri ağırlıyor, içeriğine uygun resimlere bürünüp misafirlere kendini gösteriyor… Bazıları şiir sitelerine misafirliğe gidiyor, gidenlerin kimileri hoş karşılanıyor, kimilerine yüz verilmiyor. Kimileri de oturmamış kişiliklere, başkalarını rencide etmeyi marifet zannedenlere denk gelip, incitiliyor… Bazıları da adımı öyle yerlere yazdırıyor ki beni hem gururlandırıyor, hem onurlandırıyor, hem de kıskandırıyor… İçlerin de adım silinip sahte kimlik verilenler, yoldan çıkartılıp hiç tanımadıkları yerlere götürülerek, alıntı diye sergilenenler de oluyor.

Gençlik yıllarımda da şiir yazardım, kimi dolu, kimi yarım, şiirlerimi yazdığım birkaç defter, hayatın önünde savrulup giden beni takip edemediler ve kaybolup gittiler. Emekli olduktan sonra, daha


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Necdet YAĞAN  Necdet Yağan şairi hakkında, Necdet YAĞAN  Necdet Yağan kimdir, Necdet YAĞAN  Necdet Yağan şiirleri,Necdet YAĞAN  Necdet Yağan hakkında bilgi ve Necdet YAĞAN  Necdet Yağan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.