E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
NAZMİ ŞENUSTA NAZMİ ŞENUSTA
NAZMİ ŞENUSTA
Üye / VIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

08.07.1951 Yılında Makedonya'da dünyaya geldim 1955 Yılında Aydın Söke'ye göç edip yerleştik.1965 Yılında Babamın mesleki nedenleriyle Bursa Orhangazi'ye yerlerleşmek zorunda kaldık ve yaşamını halen Orhangazi'de sürdürmekteyim..
Sevdiğim :Spor olarak Halter ve vücut geliştirme spor'u ile 5 yıl amatörce çalıştım..Doğada gezmek,kitap okumak zevkleri arasında..

Naçizane şiirlerimde yaşamı doğayı insanlığı paylaşmayı sevgiyi kardeşliği aşkı ve sosyolojik olayları işlemeye özen gösteriyorum.Evliyi,emekliyim üç kız torunum var biri kızımdan ikisi oğlumdan. Ben ne bir şair nede şiir yazarı,ben yüreğimden gelenleri kaleme alır onları dostlarımla paylaşırım.


 
Bu sayfada NAZMİ ŞENUSTA  NAZMİ ŞENUSTA şairi hakkında, NAZMİ ŞENUSTA  NAZMİ ŞENUSTA kimdir, NAZMİ ŞENUSTA  NAZMİ ŞENUSTA şiirleri,NAZMİ ŞENUSTA  NAZMİ ŞENUSTA hakkında bilgi ve NAZMİ ŞENUSTA  NAZMİ ŞENUSTA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.