E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nar-ı Çiçek Nar-ı Çiçek
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Nar-ı Çiçek yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Bekir Balaban ve Yare Söyleme
Ne tuhaf değil mi bazı acılar türkü olup dinlenilmeye doyulmuyor, tekrarkez başasarılıyor.. Çok üzücü, yorumsuz kaldım. Allah rahmet eylesin. Sizede teşekkür ederiz bizlere bilmediğimiz değerleri okuttuğunuz için. Saygı ve Tebriklerimle.
Düşe Yazanlar
Uzun, çok uzun düşüşlerin umudu bitmeyenleri olmak yaşatıyor insanı ve düşlerin bekçisi olmak güç veriyor belki.. Tebriklerimle değerli kaleme. Sevgilerimle.
Bir Güzel İnsanı Kaybettik
Kan ağladı kaç gündür içimiz. Cennet olsun mekânları inşallah çok üzücü. Başınız sağolsun.
Okumak yarası, - " Bir Hanım" / Fatma Semiye
Çok! sayılamayacak kadar çok hem de okumak isteyipte ama sözde büyük düşüncelere kurban edilen onca körpe hayat. Bunların sloganı da şudur çoğunlukta "kız çocuğu okutulurmuymuş" .. Yani fasa ve fiso cahillerin böbürlendiği ve ardına sığınıp kararttıkları hayatlardan daha sonra vicdan bekleyip
Günümün şiiri
Şiir de önemli ama sağlık daha önemli! Çok geçmiş olsun diyor size ve ailenize acil şifalar diliyorum. Emeğinizin karşılığını Allah boş bırakmayacaktır emin olun. Şiir ile sağlıklı kalınız.
Sahipsiz sitemler
Tertemiz bir varlıktan nasıl canavarlar var ediliyor değil mi.. Sorumlu ve sorunlular, onlar ve bunlar derken ruhu bozulmuş bir neslin bireyleri olduk heyhat... Tebriklerimle değerli kalem. Nar-ı Çiçek tarafından 10/11/2020 11:54:53 AM zamanında düzenlenmiştir.
Yolun Hikayesi
Bazı gitmeler izli bazıları sızılı, bazıları öldürür bazı gitmeler flu.. Ki gitmeler yolllara, yollar mesafelere mesafeler ise mantık ve kişiye özel bekleme müzesi.. Çokca sebepli olacak bizlerin her hüzün kısaca.. Çok değerli bir anlatım. Tebriklerimle değerli şairem.
Mektupdaşım'a
Mektuplar içlerin harfleşmiş hâli özlemin mürekkep rengidir, dökülür hisler, mürekkep kokar geçmiş.. Çok güzel bir yazı, çok etkili. Tebriklerimle değerli şair.
Adam ve An
Bilseydi ki insanoğlu ömrün derinden bir nefes olduğunu ve kırmanın ne acı durduğunu geçmiste zihinlerde... Çok hüzünlü:(( Rabbim güzel yaşamayı, kıymet bilip kıymetin bilindiği bir ömür yaşamayı nasip etsin ki annemin tabiri ile Allah iyi insanlarla karşılaştırsın be diyeyim... Zir
''Güzel insanların ya şiirleri vardır ya da türküleri''
Başlığı okuyunca hüzünlü bir tebessüm oluştu yüzümde. Acaba dedim, bizden bir cümle dahi kalır mı geride.(kendi adıma) Çok güzel bir yazı, naif.. Tebriklerimle değerli şairem.
BAYRAMA SAATLER KALA...
Güzel kalemine sonsuz sevgilerimle. Hayırlı bayramlar olsun inşallah değerli şairem.
65 Yaş üstü
Saygı ve sevgi tükenince insan cesetten ibarettir. Hepimiz asıl şimdi eşit olduk asıl şimdi herkesin sağlığı önemli ki bu vurgun dünyaca bu vurgun zengin fakir yaşlı çocuk demeden. Bu vurgun akıllara zarar. Lakin akıl.. Lâ'kin akıl kin ile öfke ile gözlerden yansıyınca vicdan duman olup tüt
kaos
Bir nevi kendi ile başedemeyenlerin herkesle başetme eylemi.. boşluğa sürükleyen beyhudelik gibi. .. gibi... Sağlıklı kalasın değerli dost kalem.
Evde Kal!
Açıklayıcı, değerli ve ibretli bilgiler. Insanlar insanlık için yapmalı yapılması gerekeni. Umarım çok geç olmamamıştır ki dünyaca çok üzücü bir haldeyiz. Rabbim hayırlısını versin inşallah. Sevgilerimle değerli şairem.
GİYOTİN
Değerli kaleminiz yine değerli bilgiler sundu bize. Teşekkürler. Tebriklerimle .
GELİŞİN DAİM OLSUN
Ne güzel bir sesleniş olmuş. Tebriklerimle.
ÇATIDAKİ KAHVERENKLİ AYAKLI VE TIRNAKSIZ KEDİ
Allah iyiler ile beraber bunu unutma derdi rahmetli annem. Güzel bir yazı. Tebrik ediyorum değerli kaleminizi.
Lütfen Yazdıklarımı Eleştirin
Bu değerli şiir sitesinde çok aktif olmayan (maalesef) bir kişi olarak burda olduğum zamanlar vaktim el verdikçe 'gerçekten' okuyup sadece favorime alıyorum bu demek değil ki gelinsin de okunayım. Sizin söylediğiniz gibi yapanlar da var farkındayım umarım bu huylarından vazgeçerler de emek d
ŞİİR VEYA DİĞER YAZILARI HANGİ ORGANINIZLA OKUYORSUNUZ?
Bir kalbiniz vardı onu hatırlayınız der ölümsüz bir şair. Tebessüm ettiren, isabetli eleştirileri ile insanın kendini kontrol ettiren bir yazı yine. Selam ve saygılarımla değerli şair.
GALATA KULESİ III.
Birincisinden itibaren okuyorum Galata kulesini. Eldivenlerin masada unutuluşu yorumun birinde de denildiği gibi modern külkedisi masalı tadında. Devamını da okuyacağım inşallah. Kalemine ve yüreğine selam ve sevgilerimle değerli şairem.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Nar-ı Çiçek  şairi hakkında, Nar-ı Çiçek  kimdir, Nar-ı Çiçek  şiirleri,Nar-ı Çiçek  hakkında bilgi ve Nar-ı Çiçek  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.