E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nar-ı Çiçek Nar-ı Çiçek
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Nar-ı Çiçek yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BAYRAMA SAATLER KALA...
Güzel kalemine sonsuz sevgilerimle. Hayırlı bayramlar olsun inşallah değerli şairem.
kuşların gözleri
Çok etkili bir anlatım. Tebriklerimle.
65 Yaş üstü
Saygı ve sevgi tükenince insan cesetten ibarettir. Hepimiz asıl şimdi eşit olduk asıl şimdi herkesin sağlığı önemli ki bu vurgun dünyaca bu vurgun zengin fakir yaşlı çocuk demeden. Bu vurgun akıllara zarar. Lakin akıl.. Lâ'kin akıl kin ile öfke ile gözlerden yansıyınca vicdan duman olup tüt
kaos
Bir nevi kendi ile başedemeyenlerin herkesle başetme eylemi.. boşluğa sürükleyen beyhudelik gibi. .. gibi... Sağlıklı kalasın değerli dost kalem.
Evde Kal!
Açıklayıcı, değerli ve ibretli bilgiler. Insanlar insanlık için yapmalı yapılması gerekeni. Umarım çok geç olmamamıştır ki dünyaca çok üzücü bir haldeyiz. Rabbim hayırlısını versin inşallah. Sevgilerimle değerli şairem.
GİYOTİN
Değerli kaleminiz yine değerli bilgiler sundu bize. Teşekkürler. Tebriklerimle .
GELİŞİN DAİM OLSUN
Ne güzel bir sesleniş olmuş. Tebriklerimle.
ÇATIDAKİ KAHVERENKLİ AYAKLI VE TIRNAKSIZ KEDİ
Allah iyiler ile beraber bunu unutma derdi rahmetli annem. Güzel bir yazı. Tebrik ediyorum değerli kaleminizi.
Lütfen Yazdıklarımı Eleştirin
Bu değerli şiir sitesinde çok aktif olmayan (maalesef) bir kişi olarak burda olduğum zamanlar vaktim el verdikçe 'gerçekten' okuyup sadece favorime alıyorum bu demek değil ki gelinsin de okunayım. Sizin söylediğiniz gibi yapanlar da var farkındayım umarım bu huylarından vazgeçerler de emek d
ŞİİR VEYA DİĞER YAZILARI HANGİ ORGANINIZLA OKUYORSUNUZ?
Bir kalbiniz vardı onu hatırlayınız der ölümsüz bir şair. Tebessüm ettiren, isabetli eleştirileri ile insanın kendini kontrol ettiren bir yazı yine. Selam ve saygılarımla değerli şair.
GALATA KULESİ III.
Birincisinden itibaren okuyorum Galata kulesini. Eldivenlerin masada unutuluşu yorumun birinde de denildiği gibi modern külkedisi masalı tadında. Devamını da okuyacağım inşallah. Kalemine ve yüreğine selam ve sevgilerimle değerli şairem.
nem tozu
Gülümsettiniz sonunda yazının, su değil de çay getirsin iyi gelir dedim. Tebriklerimle Selamlar.
GÖK GÜRÜLTÜSÜNDEN KORKSAK DA...
Vakit geçsin diye yaşıyoruz artık ne gaye kaldı ne istek.. O derece yani. Yazını okuyunca içimden geçti bian bunlar. Tebriklerimle değerli şairem.
LANETLİ ÇOCUK VE TANRILARIN ÖYKÜSÜ
Inan bilmiyorum artık bu dünyayı ve içindekileri ne değiştirebilir. Kendi türkümüzü kendimiz dinliyoruz o kadar. Güclüler keyfinde güçsüzler ezilmekte... Ben hiç bu kadar çaresiz ve bitmeye yakın görmemiştim bu dünyayı! Neyse...
GÖLGESİNDE YAŞADIĞIMIZ BAYRAMLAR
Çaresizce tek söz değdi dilime bu yazı ardına.. *Öpüyorum o eski bayramların elinden.. Yorgunca, bitkin ve dualı.. Her daim saygı ve selam ile değerli şairem. Nar-ı Çiçek tarafından 8/8/2018 10:54:43 AM zamanında düzenlenmiştir.
KAYIP İNSANLAR
Bakî varolmayı hiçbir zaman beceremeyecek insanoğlu bilirsiniz siz de şair. Düşünceler yumağı gibiydi. Iyi geldi okumak. Kaleme ve kelâma daimi saygı ve selam ile.
ASLINA İHANET EDEN KAR TANELERİ...
‘’Sevgi, dostlara saygılı olmakla güçlenir.’’(Hz. Ali) Başlığı tamamlayan bir final olmuş. Tebriklerimle değerli şairem.
EDEBİYAT DEFTERİ ŞAİRLERİNDEN HAKAN KURTARAN VEFAT ETTİ
Allah rahmet eylesin inşallah mekânı cennet olsun. Çok üzüldüm. :(
yirmi iki mayıs
Kelamsız kalınan an(ı)lar ve eskimeyen o mahur hüznümüz.. Ne çok ortak yönümüz var. Sessizce... Dua ve saygıyla cennet olsun inşallah mekânları...
O Güzel Yürekli İnsana
Allah hayreylesin sonunu hepimizim inşallah. Tebriklerimle çok.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Nar-ı Çiçek  şairi hakkında, Nar-ı Çiçek  kimdir, Nar-ı Çiçek  şiirleri,Nar-ı Çiçek  hakkında bilgi ve Nar-ı Çiçek  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.