E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Nagihan ERGÜL Nagihan ERGÜL
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Nagihan ERGÜL şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SEN DİVANE GÖNÜLSÜN
Biricik komşum sen hep güzel yazarsin ki Çok çok güzel bir gazel hatta güpgüzel Gün0n hece şiiri sectim 😊 Nagihan ERGÜL tarafından 12/26/2018 1:52:53 PM zamanında düzenlenmiştir.
ey aşk...
Ey aşka o kadar çok siirler yazdim ki bende 😊 Yokluğu delice özlem Varlığı delice özlem Aşk olmadan asla demiş Şair Iyi kiii demiş.. Aşk yakışıyor kaleminize Hep aşk dolu günlere aşkın kalemi..
ay gölgesi
Waaavvss dedim Yani bu kadar olur Insan utanır böylesine güzel siirler yazmaya fransız Utannn utaaannnnn..😊
ÇIKTI
"Muhteşemmmmm" Çok çok beğendim Canı gönülden kutluyorum güne düşen ve yerini hakeden bu güzelligi Afet ablam Sevgim ve saygımla..
Renksiz film
Cok çookkk güzel ki bütün şiirlerin gibi KıRMıZı kurdele çok yakismis Canı gönülden kutluyorum güne düşen ve yerini hakeden yürek sesini kardesim Okunacak kalemlerin basinda geliyorsun Iyi ki yaziyorsun...
ruh iklimi
Nerden buluyorsun böylesine tarz cümleleri kafam basmiyor Hani kiskanmiyor da değilim 😊 Iyisi mi gecmisi uyutup unutmak fransız eeeee eeee eeeee 😊 Nagihan ERGÜL tarafından 12/24/2018 6:13:47 PM zamanında düzenlenmiştir.
ENDİŞE
Vayyy be bu ne Aşk dedim😊 Birakir bence ağbican üzülme Musmutlu pazarlar ..😊
Eski Şal
Nazik ablacim harikasın Canı gönülden kutluyorum güne düşen ve yerini hakeden bu güzeĺigi Ve güzel yüreginden öpüyorum Sevgim ve saygımla..
Neyden...
Tek kelimeyle " muhteşem " Canı gönülden kutluyorum güne düşen ve yerini hakeden siirinizi ..
kısa metraj
Kocaman , koskocamann tebriklerimle KıRMıZı kurdelen hayirli, ugurlu olsun fransız 😊 Bilirim ki sen gönüllere düşmeyi seversin HaDi GüLüMSe..😊
ıce
Bazı şiirlerin tek NeFeSTe okunması tabiata aykırı Birkaç kez birkaç nefeste sindire sindire okunması lazım Dağ çilegi kokusu mumumu yaktim Bir kahve yaptım kendime Sonra dalgıç üstlerimi giymeden Bu güzel şiirin icindeki düşe daldım yalınayak Tersine hiç üşümedim Hatta canım amerana Ei
kardan adam
Vayy vayy vayyy Vayy ki vayyy.😊
Çivit mavisi
Çok çookkk güzel ki..
düz kontak
Vavvsss dedim Sehr sehr schönnn.. 😊
parmak hesabı
Çık şimdi disariya 5 km koş Delice koş ama Ardina bakmadan Parmak hesabi yapmadan Hatta git deniz kiyisinda bir yere Dalgalara sevdiginin adini yaz Ve delice avaz avaz bagir icinden ne geciyorsa Eve Gel cay demle En sevdigin sarkiyi ac Ayaklarini uzat Keyfine BAK.. 😊
KENDİSİNİ ÇİZEN ADAM ve SERSERİ RUHLU DALGA
Ama bu çok güzel...
Lafta Müslüman 🎗
Canı gönülden kutluyorum güne düşen ve yerini hakeden bu gercekleri tokat gibi vuran siirinizi..
HAZANIN TA KENDİSİYİM...
Canım Benim hüzün dolu olsa da misralar Senin sevgi dolu yüreginle bunları asacagini biliyorum Seni okumak hep ayricalik Hep güpgüzel Iyi ki yaziyorsun Iyi ki varsin Kucak dolusu sevgilerimle Annecigine çok çok selamlar, ellerinden öpüyorum ..
öpücük
gözlerini konan masaldan öpücüğüm Vavvvvssss dedim 😊 Muhteşem ötesi bu fransız..
defter
Becik ..😂😂
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Nagihan ERGÜL  şairi hakkında, Nagihan ERGÜL  kimdir, Nagihan ERGÜL  şiirleri,Nagihan ERGÜL  hakkında bilgi ve Nagihan ERGÜL  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.