E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Yaralı Mustafa Yaralı
MUSTAFA YARALI
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Forumlara yaptığı yorumlar

Mustafa Yaralı yazarının forum yaptığı tartışmalar


Forum başlığı ve yorumu
Siyasi içerikler ve Gündem içerikleri
Sevgili ve saygı değer yöneticim. Siz başından sonuna kadar haklısınız. Bir bahçenin güzelliğini korumak adına bedel ödemek tarafsa biz tarafız, Hangi şair tasavvur edilebilir ki; incelik, nezaket, letafet, fazilet ve erdemden yana taraf olmasın? Aslında şairlerin şuuru sevgiden, saygıdan, hoş

...
Günde kaç kelime konuşuyoruz?
Günlük konuşma dilimizde, kullandığımız kelime muhatabımıza göre dğişmekte. Fikir üretilmeyen söyleşilerde kelime haznesi daralıyor, hatta bilinç altı mezarlığına gömülyor.
Edebiyat defterinin değerli yöneticilerini bu ve benzeri yeniklerde sarfettikleri gayreti yürek

...
Bilgilendirme
Her koyun kendi bacağından asılır, amma başkalarına zarar vermemek şartıyla. Bu sitedeki insanların şevkini kırmaya hiç kimsenin hakkı yok. Burası Edebiyat defteri ise önce edp gerekir. Bir kişiye husumet duyup, bütün üyeleri zan altında bırakmak terör estirmek, anarşik h

...
üç kelime bir beyit...
İSİM ALAN HER ŞEY BİR ALEMDİR,
iNSAN BÜTÜN İSİMLERE CAMİDİR.

KURBAN YAKINLIKTIR,HAKİKATTE;
SEVENİN KENDİSİNİ SEVGİLİYE ADAYIŞIDIR.

GÜL ARANILAN,BÜLBÜL ARAYICI DEMEKTİR.

SELAM VE SEVGİLER.

...
 
Bu sayfada Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI şairi hakkında, Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI kimdir, Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI şiirleri,Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI hakkında bilgi ve Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.