E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Yaralı Mustafa Yaralı
MUSTAFA YARALI
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

Mustafa Yaralı yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
ALLAHIM(cc) KULUN
BU DAR BEDENDE, AKIL EDENDE, BEN HAK KA BENDE, ZÜLÜM MÜ OLUR?

...
Safiye- 41 / ' Şeytan ayak bileğimde asılı duruyor,neden ?''
İNSANLARIN HAYATLARINDA BAZI ŞEYLER VAR Kİ ŞAYET O GERÇEKLEŞİRSE HER ŞEYİN SONU GİBİ GELİR DAHA VUKU BULMADAN BİLE İNSANIN ÜSTÜNE KARABASAN GİBİ ÇÖKER.FAKAT UNUTMAYALIM Kİ İNSAN KORKTUĞUNDAN ÇOK DAHA FAZLA GÜÇLE DONATILMIŞTIR,ONUN GİBİ ONLARCASI GEÇSE BAŞINDAN BİR GÜN HİÇ ALDIRMAZ OLUR ZİRA O İNSANI HAYAT VE YAŞADIKLARI OLGUNLAŞTIRMIŞTIR. AŞIRI KORKUSUZLARDA DA TAM TERSİ OLUR. HACI ALİ HOCA DOĞRU SÖYLÜYOR AŞK ATEŞİ RAHMETTİR,ONU ZAHMET OLARAK GÖRMEMEK ŞARTIYLA. SON DEFA ŞUNU SÖYLEYEBİİLİRİM BU YAŞLARDAKİ GENÇLERİN HEMEN HEPSİNDE BU ATEŞ VADİSİNDEN GEÇİŞ KAÇINILMAZ GİBİ,UMARIM VE DUA EDER CENABI ALLAH TAN DİLERİM Kİ İHANETE UĞRAMADAN BEKLEDİĞİNİZ MUTLU SONA ULAŞIRSINIZ.

...
 
Bu sayfada Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI şairi hakkında, Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI kimdir, Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI şiirleri,Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI hakkında bilgi ve Mustafa Yaralı  MUSTAFA YARALI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.