E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Okçay

Mustafa Okçay

3381 şiiri ve 28 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
"Her kim ki aklının ve vicdanın yolunda yürüyor o tanrının yolunda demektir. Her kim ki paranın peşine takılmış o şeytanın yolunda demektir. Dr Mustafa Okçay "
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 3381
Şiirleri
28
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Mustafa Okçay

Çevrimiçi

6 yıl 16 gün  boyunca üye

Diyor ki;
"Her kim ki aklının ve vicdanın yolunda yürüyor o tanrının yolunda demektir. Her kim ki paranın peşine takılmış o şeytanın yolunda demektir. Dr Mustafa Okçay "
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
57.603
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
2.889.936
Yazıları Kaç Kere Okundu?
20.790
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Aşk
Akrostiş
Son Beğendiği Yazılar

-

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
"Dünyayı güzel de çirkin de yapan kadınlardır. KaDIN kendini tanır bilir gücünü bilirse ve isterse her yer cennet olur. Erkeği de kadını da doğuran ilk eğiten kadındır. Yani suçluyu da hırsızı da doğuran yetiştiren kadındır. Suçlu o halde kadındır. Cezasını da o yüzden kadın en fazla çeker. Yani suç onun olduğundan cezası da onadır. Kadını eğitecek ve güçlü kılacaksınız. Bunu yapmazsanız kadın da buna müsade ederse neticesi böyledir. Bir toplumda kadın cinayetleri tecavüzleri çoksa suçlusu da yine kadındır. Neden İslam coğrafyasında kadın cinayetleri ve eziyetleri çok oluyor kadınlar bir düşünsünler. Kadın nasıl toplum yaratırsa onun cezasını da o çeker. Kadın toplumun anası , hazinesi, tohumu, ağacıdır. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun Dr Mustafa Okçay"
Rozetleri

Kim ne demiş?
Mustafa Okçay
Profili | Şiirleri | Yazıları
"4.5 G teknoloji reklamında insanlık bugüne kadar olmadığı kadar yakın olacak diye komik tanımlamaya güldüm. Yahu 4.5 G ile insanlık ölecek,..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Mustafa Okçay  Mustafa Okçay şairi hakkında, Mustafa Okçay  Mustafa Okçay kimdir, Mustafa Okçay  Mustafa Okçay şiirleri,Mustafa Okçay  Mustafa Okçay hakkında bilgi ve Mustafa Okçay  Mustafa Okçay isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.