E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa İrenci

Mustafa İrenci

83 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Her insan bedeninin çürüyeceğini bilir ve bundan korkar ama çoğu insanın ruhu gövdesinden önce çürür nedense bundan korkmazlar..
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 83
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Mustafa İrenci

Çevrimdışı

3 yıl 7 ay 51 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Her insan bedeninin çürüyeceğini bilir ve bundan korkar ama çoğu insanın ruhu gövdesinden önce çürür nedense bundan korkmazlar..
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
6.160
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
50.450
Yazıları Kaç Kere Okundu?
903
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Doğma büyüme istanbul aslen nevsehirliyim istanbul Teknik üniversitesinde jeoloji bölümünü bitirdim mezun olduktan sonra şimdi emlak ve baglama kursu ile ilgileniyorum meslekle hobim alakasız olsa bile küçüklükten gelen birşey sanırım yada atalarda gelen müzik sevdası diyelim baglama çalmak dinlemek ruhumu dinlendiriyor tavsiye edilir kolay görünsede zor bir enstrüman diye düşünüyorum hayat bazen iyi bazen kötü geçiyor bu anormal biR durum deyil tabiki hayatin tabiatı insan ne isterse onu yaşıyor bu bir gerçek fikrim naysen mutluluk mutluluk Rabbim herkesi mutlu etsin saygılar....

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Mustafa İrenci  Mustafa İrenci şairi hakkında, Mustafa İrenci  Mustafa İrenci kimdir, Mustafa İrenci  Mustafa İrenci şiirleri,Mustafa İrenci  Mustafa İrenci hakkında bilgi ve Mustafa İrenci  Mustafa İrenci isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.