E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Göktekin Mustafa Göktekin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa Göktekin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GEL ARTIK MUHAMMED SENSİZ OLMUYOR
Mükemmel hocam Allahın rızası sizinle olsun. Nasıl övsem az gelir inanın.Tebrikler. İyiki varsınız hocçam iyiki varsınız. selam ve hürmetlerimle.
GÜNÜMÜZÜN SAFAHATI
Yine yüregğinizden billurlar dökülmüş muhterem şaire kardeşim.Ustalık harika tema mükemmel;milletin uyanıp gerçekleri göreceği günler yakındır inşaallah.Yürek sesin susmasın muhterem Hocam selam ve hürmetlerimle.
Hüzün Gözlüm
Allah hayırlı ve uzun ömürler versin.kaleminiz daim olsun ilticanız hüzünden sevince olsun dilerim. yürek sesiniz susmasın selam ve hürmetlerimle.
DAYIM'IN CEVABI -9-
Dayımız memleketin halini özetleyivermiş, hemde cesurca böyle cesur insanlara bile hasret kaldım hocam.Çalanlar bile çaldığını inkar ediyor göz göre göre.Hani Akif: "İki yüzlüleri seviyorum demiş ya.""Neden? "diye sormuşlar."Yirmi yüzlüler türedi de."demiş.Allahtan yürek sesinizin susmamasını dileri
DAYIMA MEKTUP -15-
Allah yolunuzu daim eylesin hocam.Dayımız nasibini almış yine.Yürek sesin susmasın usta kaleminiz daim olsun inşaallah.Selam ve hürmetlerimle.
Açık Dilekçe
Kandilleriniz mübarek olsun muhterem Hocam, yine harika bir şiir,usta her zaman usta, yürek hep aynı yürek, eksik olma Hocam yürek sesin susmasın;selam ve hürmetlerimle.
Düşünde Uyut
Değirmen taşı gönlüm Suya küsmüş dönmüyor Gökyüzünü çalmışlar Yıldızlar görünmüyor. Ne kadar güzel dizeler, ne güçlü ifadeler. Tebrikler muhterem Hocam.Yine ustalıkla yazılmış ve gönül telini titreten dizeler. Yürek sesiniz susmasın gönlünüzden hep billurlar aksın. selam ve hürmetlerimle.
VAR BU GECE
Sevgililer sevgilisine salat ve selam olsun.Onun yolunu takip eden ümmetine selam olsun.Ömrünce inandığı değerlere sahip çıkıp yiğitçe duran ümmetine de selam olsun. tebrikler Hocam yürek sesiniz susmasın.Selam ve hürmetlerimle.
....AĞLA SEN YANA YANA....246
AĞLA SEN YANA YANA.... Gözlerinin rengini ben şimdi hatırlamam Uzatsan ellerini çok uzaktır tutamam Bir zamanlar sevgilim, doğan güneşim sendin Gelirim desen bile seni hiç tanıyamam.... Mazimiz tertemizdi bırakıp gittin ele Savurdun AŞK’ımızı külünü verdin yele Ruhsuz bir zalim oldun,
SIKTI BENİ
Estağfurullah Halil Ağabeyim sen kimseyi sıkmazsın.Üstelik şiiriniz de pek güzelmiş.Tebrik ediyorum.Selam ve hürmetle.
İDRAKLER SARSILIR
Allah nazardan saklasın muhterem Hocam, tam da bu güne yazmışsınız Allah kaleminizi daim, yüreğinizi kudretli kılsın;iyi ki varsınız.ebrikler Hocam selam ve hürmetlerimle.
......SONA XANIM.....239
Çok hoş tebrikler usta.selam ve hürmetlerimle.
SON DÜDÜK
Ecel gelip de Hakka yürüyenleri ramazan günü pide kuyruğunda bekleyip pidesini alarak evine giden insanlara benzetirim hep.Çünkü o kuyrukta ne cinsiyet, nede yaşa bakar sırası gelen pidesini alıp gider.Bizlerde sıramız geldiğinde tabir yerinde ise pidemizi alıp gideceğiz;vakti geldiğinde tabi ama ha
NELER OLUYOR NELER
Öz ağlamayınca göz ağlamazmış.Yüreği ağlayan özü ağlayan bir şair.Keşke derdimiz kendimiz olsaydı;ne çare ki dert milletin, yara milletin, acı milletin.Bu derdin çaresi de eli kalem tutan yüreği yanık millet evlatlarının elinde yazmaya devam muhterem Emine Bacım.Görev sizin gibi kahraman millet evl
YARALI KURT
Atalar düşmanı tanı yenilmez olursun demişler ne de güzel demişler.Müslüman Türk milleti dostu düşmanı ne zaman tanıyacak bekliyoruz.Akın arkasından karanın arkasından koşuyor.Gittiği yollar kolay kurtuluş yolları, tabiki her sefer yollar uçurumlara çıkıyor. Yazmaya, haykırnmaya devam Şair kardeşim.
....GELMEZ OLDU CANANIM...238
İyi varsın Hocam, tebrikler yüreğin daim olsun. Selam ve hürmetlerimle.
SIRDAYIM DOSTUM
Yüreğiniz dünyadan bezmiş gibi muhterem şairim, Hoş bizim düğünlerimizde bile hüzün vardır değil mi?Acılardan zevk alırız,Eh mayamızda var bizim. Tebrikler muhterem şairim selam ve hürmetlerimle.
M E K T U P
Eskiye dair ne varsa yakıp yıktık,yeşilleri betona tebdil ettik, konaklarımızı üst üste konulmuş kibrit kutusu gibi apartmanlara, Mahalle kahvelerini kafelere çevirdik, dostluklarımız ise kankalığa döndü. yani bize ait ne varsa çıkarıp attık.Tıpkı buyurduğunuz gibi bizim olanları yıkıp, kesip insanl
Öyle Dersin
Hocam bizi aştın tamamda insan kendini de aşmaz ama, ne sanat öyle bu imrendim doğrusu.İyi ki varsın. Selam ve hürmetlerimle.
EROTİZMİN DORUKLARINDA - ELMA YEN Mİ HACI?
Yine bir Sami Hoca sanatı...Tebrikler muhterem usta yine harika bir şiir.Yüreğin daim olsun selam ve hürmetle...
 « Önceki sayfa   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Göktekin  şairi hakkında, Mustafa Göktekin  kimdir, Mustafa Göktekin  şiirleri,Mustafa Göktekin  hakkında bilgi ve Mustafa Göktekin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.