E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Göktekin Mustafa Göktekin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa Göktekin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
KIRMIZIYLA-BEYAZA
İnşallah ülkemiz kırmızıya beyaza bürünecek Hocam.Allah yüreğinizdeki vatan sevgisini ve İmanı düim ve kavi kılsın. İnşallah.Selam ile.
DÜŞÜRME
Gören gözü ve duyan kalbi olanlar düşürmyecektir umarım ustam, kaleminiz coşmuş Allah yüreğinizin kuvvetini artırsın.selam ve hürmetlerimle.
BENDE GÖRDÜM
Yürek sesin susmasın ustam sizin gördüklerinizi biz göremedik yazık ki;uzun zamandır içimizden yazmak gelmiyor.Allahtan dilerim yürek sesiniz susmasın.Selamlarım ve hürmetlerimle ellerinizden bus ederim.
ESERİYİM BEN
Esaret Canının gönlünde ise hürriyetin canı cehenneme diye bir söz okudum son günlerde.Yüreğiniz daim olsun efendim.Selam ve hürmetlerimle.
Canın Sağ Olsun
Senin de canın sağ olsun Hocam, seninde canın sağ olsun ve yürek sesin susmasın, güzellikler dilinden dökülsün hep yüreğinin özünden gelenler. selam ve hürmetlerimle.
EY OĞUL
Eh çağır sorunu be Hocam.Bu gün bir dostumuz ata erkil aileyi bıraktık şimdi artık hepimiz ya oğul veriyoruz ya kız veriyoruz düğün yapınca, kimsenin gelin ve damat aldığı yok demişti demek doğru söylemiş.Yüreğinzdain olsun bir sosyal yaraya parmak basmışsınız.
Puşt
Puştun kitabında, namertlik yazar. Elbette Hocam herkes kendine yakışanı yapar. Tek satır ama satır yani. tebrikler. Selam ve hürmetlerimle.
ŞARK MUHALLEBİCİSİ
Evet, nostalji hepimizin ne kadar ilerlerse ilerleyelim dönüp dönüp hasretle geriye bakmamız kaçınılmazdır.Geçmişin acıları bile insana haz bir bir süre sonra, düşmanlıklarına bile saygı duyarsınız, kalitesine bakarak.İnsan ilişkileri özlenir geçmişin çünkü dün iki yüzlü dediklerimizin bu gün ikiyü
KÖYÜME DÖNEÇEĞİM
Elbette köyümüze olan hasretimiz bitmez ama kötülüklerle köyde mücadele edemezsiniz.Ortadan kaldıramazsınız.Onun için hem köylü olmalı hem şehirde kalmalı ve yanlışlar mücadele etmeli diye düşünüyorum muhterem Hocam.Hoş ve akıcı kalamenizi tebrik ediyorum. selam ve hürmetlerimle.
VEFA TÜTER DİLİMDE
Harika, evet, nharika bir şiir. İbret aldım .Yüreğin daim olsun şair.Sesin susmasın. selam ve hürtlerimle.
EVRLMEDİ
Asıl sorun insan hayatında ve ruhunda meydana gelen İnkılap, yanlışların doğrucu yüreklerin çağrısı,yürek sesiniz susmasın Hocam hoş ve sanat kokan bir kaleminiz var. Tebrikler. Selam ve hürmetlerimi sunuyorum.
SEVİNSİN
Sizde sevinin inşallah Hocam ne güzel yürek ve ne güzel bir sesleniş.Yüreğin daim olsun şair, hep çağlası.Selam ve hürmetlerimle.
KADİFE ELDİVENLERDE ÇELİK ELLER
Halk içinde:gizli yüğüren eşkare doğurur derler ya ve birde Bir Midas vardır tarihte masallarda cezalandırılmış, kulakları eşek kulakları gibidir.Berberi kuyuya söyler ama bilahare bütün otlar ağaçlar:"Midasın eşşek kulakları." diye rüzgarda seslenirler.Bu günde aynen böyle oluyor.Gizli işler çevire
ALLAH İÇİN SAVAŞTIK
Bu millet asırlardar neler neler yaşadı ama henüz çilesi bitmedi, kıyamete kadar da bitmeyecek. Zulum oldukça çilemizde olacak. tebrikler Hocam selam ve hürmletlerimle.
....YOL VER DAĞLAR....251
Allah yollarınızı açsın hocam, yürek sesiniz susmasın,Tebrikler selam ve hürmetle...
BUNALDIM YETİŞ GARDAŞ
Anlaya sivri sinek saz ama ya anlamayana; anlamayana ne yapsak az be Hocam.Allah razı olsun Yürek sesiniz susmasın.Çağrınıza onbinler buyur desin inşaallah.Selam ve hürmetlerimle.
TURGUT HOCA'YA
Tebrikler hocam, bizede sizin gibi güzel dostlar nasip eylesin Mevlamız. Selam ve hürmetle.
CAN YAKAN ATEŞ
Allah'ım bu güzel yürekleri ve bu güzel kalemlerin ömrünu uzun amallerini makbul eyle.Selam ve hürmetle.
SEVDALAR ÖLMEZ
El cevap doğrudur.Sevdalar ölmez, hemde durdukça ateşi artar ve yangını dünyaları tutar. yüreğinize sağlık hocam.Selam ve hürmetlerimle.
SORMAYIN ARTIK
Allah yapmak isteyip de yapamadıklarınızı önünüze sersin muhterem şair.Yüreğinize sağlık. Tebrikler selam ve hürmetle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Göktekin  şairi hakkında, Mustafa Göktekin  kimdir, Mustafa Göktekin  şiirleri,Mustafa Göktekin  hakkında bilgi ve Mustafa Göktekin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.