E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Göktekin Mustafa Göktekin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa Göktekin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
/ DUALARIM SANA /
Allah kimseyi çaresiz bırakmasın, acı ama acıyı son derece sanatkarane anlatmışsınız.Allah dilerim kimseye böyle bir acı vermesin.Tebrikler.Selam ve hürmetle.
YURDUMUN
İçim kanadı Hocam;yüreğim parçalandı, gözlerim doldu.Dilerim Allahtan bayrak inmesin, Ezan dinmesin ve vatanı ve bayrağımı seven yürekler daim olsun.Üstadım selam ve hürmetlerimi sunuyorum.
YANIMIZDA HEP SEN VARDIN
Dilerim Allah bu milleti bayraksız, vatansız ve ezansız bırakmasın.Hakka yürümüş bir ağabeyim ülkemizdeki devlet ve toplum hayatının korku imparatorluğu olduğunu söylerdi.İnsanların severek değil korkutularak kontrol edildiğinden bahsederdi. Lakin, ülkenin düşünen, cesur, zalime karşı doğruları hayk
İzbet
Anlamlı düsündüren güzel dizelerdi tebrikler.Selam ve hürmetlerimle.
....İŞÇİYİM....264
Tebrikler Hocam Selam ile.
İNSAN
Allah Bekir Kardeşimize sağlıklı ve huzurlu bir ömürle hitamında Rahmet, bereket ve rızasını versin inşallah.Harika tema ve sanat eseri bir şiir.Hissemizi almaya çalıştık;İnşallah birazcıkta olsa alabilmişizdir.Dilerim Yürek sesiniz susmasın.Dilerim gönül çeşmeniz hep çağlasın.Selamve hürmetlerimle.
BU GECE
Kandiliniz mübarek olsun, kandilimizi şiirle ve çok güzel bir şiirle tebrik etmişsiniz Muhterem Hocam.Nice kandillere sevdiklerinizle ulaşırsınız inşallah.
BAYRAĞIMIZI YAKTILAR.
BAYRAĞIMIZI YAKTILAR. Soysuz arsız çapulcu, yaktı al bayrağımı. Beş yüz bin müslümanı, katlettiniz canice. Sizin o şerrinizden, korudum toprağımı. Kırk iki diplomatı, öldürdünüz haince. Kanınız kabarıyor, yüz verenler bellidir. Verdiğimiz şehitler, vatan için öldüler. Soykırımı kim ya
ŞENLENİR ŞİMDİ
Yüreğinizde şiiriniz gibi bahar bahar açsın Hocam selam ve hürmetlerimle.
SEÇ YOLLA BANA
SEÇ YOLLA BANA Her kapıyı kilitleyip açansın Yârimin kapısın aç, yolla bana Lütfun büyük Sen rahmeti saçansın Güzeli çirkinden seç, yolla bana Bahar gelip güller açmadan evvel Göçmen kuşlar gelip göçmeden evvel Ölüm ikimizi biçmeden evvel Yudum yudum sevda iç, yolla bana Sazaklar esip
....SEHER YELİ....262
Hocam Karacaoğlan şiirinizi okusaydı kıskanırdı. Yüreğiniz susmasın. selam ve hürmetlerimle.
ÇÖKMEK İSTERLER
Gafillere ithaf olunur diyeceğim ama ne yazık kie gafleti marifet sanıyorlar.Yürek sesin susmasın ve Mevla rızasını eksik etmesin.Selam ve hürmetle.
Yazmayayım Dedim De...
Doğrsu bu kadar tenkidin muhatabı olmak istemezdim.Yüreğine sağlık Hocam.Çok hoş ve had bildirici bir edeb getiren sanattı.Selam ve hürmetlerimle.
ŞEFAAT YA RESULALLAH
Dilerim Allah'tan bu Peygamber sevginiz hiç bitmesin.Hep artsın.artsın. Sizi şefaatından mahrum etmesin. Allah(CC) sizi Habibine komşu eylesin.Selam ve hürmetlerimle
AVARE
Tebrikler selam ve hürmetle.
Özledim ;
Dilerim hasretliler hasretlerine kavuşur. Selam ve hürmetler Hocam.
Zül Geliyor
Dost dediğim âdemden bekler iken şecaat Cürümümü yüzüme vurup durur her saat Nefes alırken bile yapıyorken kanaat Uç uca dirhem ile yaşamak zül değil mi Tebrikler muhterem HPocam yüreğiniziin sesi hiç susmasın.ülbüller gibi şakısın hep. Selam ve hürmetle.
EL-KERİM
Ruhu teslim etmeden, usanma yalvar derim Rabbim kerem sahibi; bol lütûflu El-Kerim! Fazla söze ne hacet.İlmin irfanın eksik olmasın muhterem Hocam.Selam ve hürmetlerimle tebrikler.
BENİMDİR
Açıldı insanlık ufku aniden Bu güne geldi bin türlü maniden Kap kara bulutlar sardı yeniden Dağıtacak adı ulu benimdir Yüreğinize sağlık muhterem Hocam Tebrikler.Selam ve hürmetle...
Kutlu Doğum Kutlu Olsun.
Yüreğiniz susmasın muhterem şair.Dilerim Allah ve Resul aşkı yüreğinizde hep çağlar.Bu kutlu günlerde ve güzel bir yürek sesi .Yürek telimiz titredi. selam ve hürmetlerimle.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Göktekin  şairi hakkında, Mustafa Göktekin  kimdir, Mustafa Göktekin  şiirleri,Mustafa Göktekin  hakkında bilgi ve Mustafa Göktekin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.