E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Göktekin Mustafa Göktekin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa Göktekin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SELFİE ÇILGINLIĞI-AŞKIM İLE SELFİLERİMİZ
Harika selamlar muhterem Hocam.Selamlarımla.
SANMAKİ HEP SEN OLACAKSIN SON GÜLEN
Elbette son gülen iyi güler.Geceler ebedi değildir.Mutlaka güneş doğar ve aydınlık gelir.Eskiler kara gün kararıp kalmaz derlerdi.Her sıkıntıdan sonra bir kolaylık her geceden sonra bir güneş milletin bahtına mutlaka doğacaktır.Yüreğiniz daim olsun muhterem Ağabeyim. Hürmetle ellerinizden övpüyorum
BANA KUŞ KANADINDA MEKTUP YOLLAMA
Eskiden yol kesicilere Kutta-i tarik denirdi.Şimdi eşkiyalar sadece yolları kesmiyor muhterem Şair.Vatanın her metre karesinde zulumlerine devam ediyorlar.Vatanın evlatları ise gaflet uykusunda son uykularını almaktalar.Yüreğiniz daim olsun. Keşke güzellik şiirleri yazabilseydik bu satırlarda ne çar
BULAMADIM
Tebrikler Hocam.Yüreğiniz daim olsun Selam ile...
İSTANBUL'UN FETHİ
Allah o mücahitlerden, Kahramanlardan razı olsun.Onların yüzü suyu hürmeti vatanın birlik ve bütünlüğünü korusun.Yine son derece güzel bir konuya değinmişsiniz Muhterem Şaire Kardeşim.Hoş ve sanat dolu bir yürek sesi okudum.Tebrikler selam ve hürmetlerimi sunuyorum.
Düşünce
Düşünce Dost olma herkesle düşüncesizce, Düşünce görürsün dostunu sende. Evet, Hayalde gör düşte gör hele birde düşte gör diyorlar ya tıpkı sizin gibi yürek sesiniz susmasın.Selam ve hürmetle. Mustafa Göktekin tarafından 6/16/2014 11:41:10 PM zamanında düzenlenmiştir.
AŞK BENDE FARKLI
Ne hissettiğin önemli tabi herkesin duyguları kendine özel, tabi ki, Hocam çok hoş ve tatlı bir şiirdi, sanat sanat her yanı ilmik ilmik işlenmiş. Tebrikler selam ve hürmetlerimle.
Taşınıyorsun...
Yüreğin daim olsun muhterem Hocam.Tüm güzellikler sizinle olsun.selam ve hürmetlerimle.
...GÜZ...
Yürek sesiniz susmasın muhterem şaire selam ve hürmetlerimle.
....YAR AĞLADI....272
Allah ağlatmasın diyeceğim ama bu ağlamalar pek güzeldir Hocam.Hoş ve sanat dolu bir eserdi, Yüreğiniz susmasın. selam ve hürmetlerimle.
DAYIMA MEKTUP -19-
Allah böyle bir felaketi bir daha yaşatmasın.Yüreğiniz daim olsun muhterem Hocam, her samanki gibi harika bir yürek sesiydi. tebrikler.Selam ve hürmetlerimi dua ve dileklerimi sunmuyorum.
YA SEN YA KARA TOPRAK
Allah ömrüne bereket versin muhterem Hocam , sitemli ve bir o kadar güzel ve tehditkar şiirinizi tebrik ediyorum.Tam bir yürek sesiydi. selyam ve hürmetler.
HİKMET
HİKMET Hikmet gizi, giz hikmeti Sarar kurtlarla yarada Sabır özde, öz hikmeti Arar aşk ile burada Onu, kendi nefsi vurdu Doğurdu, bir yuva kurdu Ne güzeldi, yeri yurdu Sorar aşk ile burada Ateş de yanmayan biri Balığın karnında diri Bitmeyen mülk, bitmez sürü Yorar aşk ile burada
*Baba Demek*
Baba olmak zordur evet, fakat babasız olmak daha zordur bilirim.Tebrkikler Hocam Yürek sesiniz susmasın. selam ve hürmetlerimle.
SELAM DURSUN DÜNYA SANA
Görsün bizi dünya alem. Çekmeyelim başka elem. Destanımı yazsın kalem. Güven artık güven bana. Selam dursun dünya sana. Keşke Hocam keşke...yüröeğiniz dert grmesin tebrikler. selam ve hürmetlerimle.
Ayna_2_
Kainatta tek sırsız ayna, Mezarlıktır Ademoğluna. Tabi ki, anlayana... tebrikler hocam selam ve hürmetle.
ŞİİRİN NASREDDİNİ
İsmail Hocam doğru söylemiş, doğru söze ne denir.Selam ve hürmetkle.
ZAMAN TÜNELİNDE İNSAN'IN HAYAT SERÜVENİ
Lakin bunu başarabilmesi için insanın, insanı sevmesi gerekiyordu. Hilâl ve yıldızı sembol edinmiş olan insanlar. İnsanlık alemnin en karanlık çağlarında, Nasılki geceyi aydınlattılarsa, Tüm insanlığa kucak açtılarsa, Yaratılanı Yaratan’dan ötürü sevdilerse, Bu çağın insanlarıda, bunu başarab
ESER
ESER Kimler geldi kimler geçti Şu dünyadan Hırsız arsız berduş Zengin alim derviş Hepsinin tek amacı vardı Rahat yaşayıp mutlu ölmek Ne bıraktılar geriye Bir tek mezar taşından başka Canımın içi Öyle bir şey bırak ki dünyaya Varsın ufacık olsun O büyüdükçe adın ölümsüz olsun Eser bı
Omuzumda paslı sevdan
Omuzumda paslı sevdan Yükleniyorsun her akşam Omuzumda paslı sevdan İçimi ürperten soluğun Azrail kılıcı gibisin Her dem ensemdesin Yüklenir hasretin candan Candan acıdan bezdiren Yokluğunu hissetmekten Yaşayamıyorum seni ben Rüyamdasın, kanımdasın Canımdasın bir hezeyan Yokluğunu duyu
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Göktekin  şairi hakkında, Mustafa Göktekin  kimdir, Mustafa Göktekin  şiirleri,Mustafa Göktekin  hakkında bilgi ve Mustafa Göktekin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.