E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Göktekin Mustafa Göktekin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa Göktekin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
MİSTİK
Tebrikler muhterem Şaire, ustaca yazılmış ve yürek titreten bir anlatım ve duygunun ve sanatın birleştiği dizeler tebrikler selam ve hürmetle...
DİLİMİN UCUNDA
Hoş bir şiir ve hoş bir anlatım.Tebrikler efendim.Ustalık isteyen bir iş.Selam ile...
ve'da,de
Enterasan bir anlatım, enterasan bir şiir.Hüoş bir tarz.Tebrikler selam ile...
Gidiyorum hoşçakal
Tebrikler muhterem şaire.selam ve hürmetle...
YOKSUN
Artık gelsen Evet, gelsen kahverengi kazağın soldu Boş kalmış bir çerçeve başucumda seni sayıklar Sensizlik çarpıyor ağır ağır suratıma, bu yüzden acıyor sızılar Çile doluyor dokunan sancılar Sensiz yağmurlar fırtınalar doluyor penceremden içeri Gidin diyemeyecek kadar yorgunum Uzanıyorum s
Hayır !
şimdi;sen gittin ya bütün mezarlar bana dar senin sehrinde sala’mı okudu tüm muzlumlar Aşkın,cenazesi var.. Enteresan bir ifade"Aşkın cenazesi var." nefis bir ifade, kelimelerin sana dönüşmesi. tebrikler muhterem şaire. hürmetle...
DÖNÜŞÜ SENSİN
Ustalara tdiyebileceğimiz çok şey yok.her mısra ustalık ve sanat kokuyor ve ibret alıyoruz. selamlar muhterem Hocam. Hürmetle.
Kalp Yarası
Ustamız kelimelerle dalga geçecek kadar usta ve sanat her mısrasından damlıyor, şiirde olduğu gibi altına tas tutasım geliyor.Tebrikler ustam.Selam ve hermetlerimle.
hasret türküsü
Bu kadar güzel bir şiirin sahibinin neden başka şiiryleri kayıtlı değil acaba Edebiyat sayfasına.Bence bir eksiklik.tebrikler muhterem selam ve hürmetlerimle.
BİTİRİYORUM NİLÜFER
"Ben adını anmayı değil yanmayı öğrendim." Evet, bütün mesele bu anmadan önce uğrunda yanabilmeyi bilmek.Tebrikler muhterem Şair.Yürek sesin susmasın selam ile...
VAR MISIN ?
Tebrikler muhterem Şaire...İnsan bu bir var bir yok en kötüsü de vefasız olanı.selam ve hürmetlerimle...
Garipliğim Dev Oldu
Akıl ve can iki var ve iki gerçek.Usta bir kalem ve usta bir yürek, ifadeler mükemmel muhterem Şaire tebrikler sunuyorum. Yüreğiniz susmasın. selam ve hürmetlerimi sunuyorum.
İNFAZ
Harika, gerçekten çok güzel ve çok hoş.Her kıtası sanat ve ustalık kokuyor. söyleyebileceğim tek şey var olasın muhterem şair.Selam ve hürmetlerimi sunuyorum.
Her iki yüzü lehine çalışır gaddarın
Allah yüreğinizi daim etsin muhterem Hocam,şiirinizle tanışmaktan çok mutlu oldum. yüreğiniz susmasın inşaallah.Çok etkilendim, ve duygulandım.selam hürmetlerimi sunuyorum.
Yâr !...
Yâr !... Bir yanım firakta, bir yanım firar Bir yanım keyifte, bir yanım kahhar Bir yanım buhranda, bir yanım bahar Mengene yüreğim, ezgin ve üzgün Yaz görmez yanımın yorgunuyum yâr!.. İnsan aşık olunca ikilemde kalıyor her halde bir yanı gidelim derken diğer yanı kalalım diyor.
Ruhum kayboldu
Kısa ve öz, ne güzel şiir ne güzel söz.Yürek sesiniz susmasın muhterem Efendim.Selam ve hürmetlerimle.
ÇIRPINIR KARADENİZ
Karadeniz eskiden Türk'ün bayrağına bakıp çırpınırdı, şimdi Türkün al bayrağı nerede kaldı diye telaşından çırpınıyor. Ne güzel dizeler, yüreğin var olsun Hocam. Selam ve hürmetlerimle.
ATEİSTLER
Senelerce bu ateistlerden ve darvinistlerden çekmedik mi Hocam.Allah onlara hidayet versin gelmezlerse bildiğini işlesin. yüreğinize sağlık selam ve hürmetlerimle.
.... ZAMANE BOZULDU....(2)/..220
Yürek sesin susmasın muhterem Hocam, Tebrik ediyorum. selam ve hürmetlerimle.
YURTTA BARIŞ CİHANDA BARIŞ
Ne yazık ki bu anlamsız kardeş kavgası hep devam ediyor.Gerçek liderlerin olmadığı hayatımızın her anında bizleri mahzun ediyor. Yüreğinize sağlık Muhterem Şairim.Yürek sesiniz susmasın,dizeler yüreğinizden sayfalara boşalsın hep. selam ile...
 « Önceki sayfa   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Göktekin  şairi hakkında, Mustafa Göktekin  kimdir, Mustafa Göktekin  şiirleri,Mustafa Göktekin  hakkında bilgi ve Mustafa Göktekin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.