E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa EKİN Mustafa EKİN
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mustafa EKİN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
= GİDERSE GİTSİN =
Off dıyorum bır an gaz verır ınsana Bıterse ,Bıtsın Benı güldürmeyecekse bu sevde biterse bitsin diyorum..( oda ne kendiliğinden zaten bitmiş) ama en azından şiirdekileri yaşadığımı hatırladım ve şimdi iyiki bitmiş diyorum..
AYNI İSRAİL
Sen Allahın Laneti Üzerine Olan Kavim..Ebabilkuşlarının taşıdığı taşlar gibi üzerinize yağsın bu göz yaşları Sen benim Rabbimimin Büyüklüğünü bilmekten ACİZ İsrail.. Zalimin Zülmü varsa İnananın FERASETİ vardır. Rabbim Adaletini Sabır ve Duamızla bekliyoruz
*** SUSTUM SESSİZCE ***
vurulmuş sessizliğin silahıyla yürekler... İstesende konuşamazssın içine akar zehir gibi bütün kelimeler.. sustum dersin ama susturulmuşssundur lal olmuştur yüreğin kör olmuştur gözlerin.. Saygılarımla Mustafa ekin
 
Bu sayfada Mustafa EKİN  şairi hakkında, Mustafa EKİN  kimdir, Mustafa EKİN  şiirleri,Mustafa EKİN  hakkında bilgi ve Mustafa EKİN  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.