E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mustafa Sade Mustafa Sade
mustafa SADE
Üye / Kimlik onaylı üyeVIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Mustafa Sade yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ÜÇ SAMSUNLU ARASINDA.
Sabah sabah çok güldüm , bugünüm iyi geçecek sayende Hocam :))
ELİMDE KAPI GİBİ BELGEM VAR.
Babanızın mekânı cennet olsun. Güzel bir yazıydı, Gülümsettiniz yine hocam... Selam ve saygılarımla...
ONUR'lu bir mektup yazdım sana kıvırcık...
Allah herkese böyle Onurlu dostlar nasip etsin, İsmi Onur olmasa da olur:) Güzel bir mektuptu Kutlarım kalemi ve yüreği... Saygıyla.. mustafa sade tarafından 1/10/2015 10:05:51 AM zamanında düzenlenmiştir.
KURBANDA BİR HRİSTİYAN YEDİ DANAYA GİRERSE Mİ? OHAAAAAAA…
Müslüman ile, bilinçli Müslüman arasındaki farkı ne güzel özetlemişsiniz... Baştan sona yazdığınız her şeye katılıyorum. Allah bizleri bu gaflet uykusundan ayıltsın... Ama, Her zamanki gibi konuyu işleyiş ve anlatım anlatım tarzınıza hayran kaldım. Kaleminize kuvvet hocam. Selam ve say
HAYAT DENEN MACERA
Çok güzel, kulağa küpe niteliğinde bir yazı. Aslında çoğumuz biliyoruz da... Ah bu nefs! Bir türlü alt edemiyoruz onu. Rabbim bildikleriyle amel eden kullarından etsin bizleri.... Kaleminiz kavi, Kelamımız hak olsun. Selam ve saygımla... (Hayırlı Cumalar)
HIRHIZ VAR LO HIRHIZ VAAAARRRRR.
Kaleminize hayranım Hocam... Saygıyla...
AĞZI OLAN KONUŞUYOR
Boşuna mı atalarımız demiş: Biliyorsan konuş ibret alsınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar! Dediğiniz gibi ama nerede, ağzı olan konuşuyor! Selam ve saygımla...
BEN İKİSİNİ DE ÇOK SEVMİŞTİM.
Ne denilebilir ki, Önce mizah, tebessüm... Sonra hüzün, gözyaşı... Dört dakikada, dört mevsimi yaşattınız Kalemin var olsun hocam Seviyorum sizi ve yazılarınızı... Saygımla daim...
BİR HUZUR BİR SEVGİ
Maalesef günümüzün meselesi olan bir konu, Allah islah etsin diyorum Kaybettikten sonra mı kıymet bilecekler; Selam ve saygımla... mustafa sade tarafından 4/10/2013 11:03:10 AM zamanında düzenlenmiştir.
İBRETLİK
Gerçekten de ibretlik bir hikâye Anne ve babanın hayatta iken kıymetlerini bilmek lazım. ** Bir gün Hz. Peygambere bir adam geldi ve, -“Sana hicret ve cihad şartı ile biat etmek istiyorum. Ecri Allah’tan dilerim” dedi. Hz. Peygamber (s.a.v); - “Annenle babandan sağ olan var mı?” diye sordu.
İŞTE BU ANNE BU
Hocam neydi bu, fena oldum gerçekten.. Saygımla..
İKİ BELA
Hayatın içinden bir yazıydı, Kutlarım; Saygımla...
KÖMÜR KARASI
Gözlerim doldu inan, Rabbim mekânlarını cennet etsin, Onların bu ak sözleri olmasa, yüzümüz kara kalırdı bence; Saygımla daim...
ELEŞTİRİYİ ELEŞTİRMEK
Bu yazım sadece site veya şiir eleştirileri için değil, genel anlamda hayatımızın her safhasında karşılaştığımız ve çoğu kişinin muzdarip olduğunu tahmin ettiğim genel bir yazıdır. Tabi ki şiir de hata varsa şairi uyarmak gerekir ama kırmadan, incitmeden. İnsana eserden çok değer vermemiz lazı
ZEYTULLAH
Çok güzel bir hikaye idi Kutlarım; Saygıyla...
BİZE NE DİYECEĞİZ
İnsan da hepsini barındırıyor içinde, iyi olduğu zaman iyiliğin, kötü oldunda kötülüğün simgesi (bence) Saygımla hacam..
DÜŞÜNCE İKLİMLERİ
Güzel bir yazı idi, Kutlarım kalemi; Saygıyla...
Âşık Cinasi EKREM YALBUZ
Çok güzel bir yazı, kutlarım emeği; Saygımla ablam..
GEL SEN NE ÇEKTİĞİMİ BİR DE BANA SOR.
:)) Güzel bir yazıydı anlatımı daha da güzel, hayattan bir kesit Selam ve saygıyla..
Sorduğum Soruya Bak :))
sustum. mustafa sade tarafından 2/2/2013 10:47:46 PM zamanında düzenlenmiştir. mustafa sade tarafından 2/2/2013 10:48:25 PM zamanında düzenlenmiştir.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mustafa Sade  mustafa SADE şairi hakkında, Mustafa Sade  mustafa SADE kimdir, Mustafa Sade  mustafa SADE şiirleri,Mustafa Sade  mustafa SADE hakkında bilgi ve Mustafa Sade  mustafa SADE isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.