E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
mürsel emre doğan mürsel emre doğan
Mürsel DOĞAN
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

...Biten bir günün ardından doğacak güne tebessüm,anıların vurgunluğunda teslimiyet, düş kırıklığında sabır.. ve ben ;

Mürsel Emre Doğan...
......................................................................................................


Annemin bir ifadesine göre ekinler biçilirken, yine başka bir ifadesine göre kışa girerken ,yani kuşların göç etme zamanında doğmuşum Sivas'ta..

Rahmetli Cahit Sıtkı'nın hesabı, kendisi için geçerli olmayıp yolu tamamlamadan kırk altı yaşında vefat etse de ben onun hesabına göre- her ne kadar aynada ve resimlerde daha genç görünsem de- yolun yarısında sayılırım.. hatta bir kaç adım geçtim bile..Gerçi Rabbimizden başka kim bilebilir ki yolun tamamının ne kadar olduğunu...


Dünyanın en güzel yeri olan , şairlerin otağı,her haliyle ruha ruh üfleyen güzellikler menbaı,gönül şehri İstanbul'da ; sonradan ad


 
Bu sayfada mürsel emre doğan  Mürsel DOĞAN şairi hakkında, mürsel emre doğan  Mürsel DOĞAN kimdir, mürsel emre doğan  Mürsel DOĞAN şiirleri,mürsel emre doğan  Mürsel DOĞAN hakkında bilgi ve mürsel emre doğan  Mürsel DOĞAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.