E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
munır munır
münir güresen
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

munır yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
1 MİLYAR İNSAN HANGİ SUÇUNDAN DOLAYI AÇ ?
evet bilinen açlar onlar.Birde daha çeşitli açlıklarda var.Emeğin böylesi sömürülerek birkaç elde tutulması karşısında yalnızca yalnızca kendi gücümüzle haklarımızı alabileceğimiz apaçık ortada.Okuuyrak öğrenerek bilerek örgütlenerek.Açlarında aklı var sadece cesaretleri eksik.Duyarlı bir konu seçmişsiniz.Saygılarımla.

...
1 MİLYAR İNSAN HANGİ SUÇUNDAN DOLAYI AÇ ?
evet bilinen açlar onlar.Birede daha çeşitli açlıklarda var.Emeğin böylesi sömürülerek birkaç elde tutulması karşısında yalnızca yalnızca kendi gücümüzle haklarımızı alabileceğimiz apaçık ortada.Okutyrak öğrenerek bilerek örgütlenerek.Açlarında aklı sadece cesaretleri eksik.Duyarlı bı konu seçmişsiniz.Saygılarımla.

...
Biri erkek dokuz kişi...
Böyle bir acıyı görünce insan ,o insanların adına da üzülüyor.din adına katil olmak bu demek.nerde şiddet ile düzenkurulmak isteniyorsa orada yalan vardır.Orada suç vardır. ne zaman bu dünya toplumları din kitaplarını derinine okuyarak neyin ne olmadığını anlayacaklar.eğer bu din adına yapılıyorsa ne diyeyim artık.........................................

...
 
Bu sayfada munır  münir güresen şairi hakkında, munır  münir güresen kimdir, munır  münir güresen şiirleri,munır  münir güresen hakkında bilgi ve munır  münir güresen isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.