E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Muhsin Köktürk

Muhsin Köktürk

36 şiiri ve 6 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Eline diken batmadan gül toplayamazsın. (Benjamin Franklin)
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 36
Şiirleri
6
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Muhsin  Köktürk

Çevrimdışı

10 yıl 57 dakika  boyunca üye

Diyor ki;
Eline diken batmadan gül toplayamazsın. (Benjamin Franklin)
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
4.396
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
38.997
Yazıları Kaç Kere Okundu?
3.671
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Dostluk
Sevgi
Sevgi
Sevgi
Sevgi
Taşlama
Doğa
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1950 Yozgat doğumluyum. İlk ve ortaöğrenimimi Yozgat'ta tamamladım. 1970 yılında Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümünden mezun oldum. Sırasıyla Kars-Susuz (Kâzım Karabekir İlköğretmen Okulu), Sivas-Yıldızeli (Pamukpınar İlköğretmen Okulu), Burdur-Bucak (Karapınar Köyü Ortaokulu) ve Ankara'da (Elmadağ Lisesi, Altındağ Çalışkanlar Ortaokulu, Keçiören Ayvalı Ortaokulu, Altındağ Atıfbey Ortaokulu) öğretmenlik, idarecilik yaptım. En son çalıştığım Atıfbey İlköğretim Okulundan 1995 yılında emekli oldum.

Yozgat folkloru üzerine uzun yıllar araştırma ve incelemelerde bulundum. Bu çalışmalarımdan bazıları (Yozgat Manilerinde Yergi, Yozgat Atasözlerinden Bir Demet, Yozgat Bilmeceleri …) Türk Folklor Araştırmaları dergisinde yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığının "Öğretmen Yazarlar Dizisi"nde yayımlanan "Günaydın Çocuklar" adlı öğretmenlik şiirleri seçkisi, ilk kitap çalışmam oldu. Daha so


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Muhsin Köktürk  Muhsin Köktürk şairi hakkında, Muhsin Köktürk  Muhsin Köktürk kimdir, Muhsin Köktürk  Muhsin Köktürk şiirleri,Muhsin Köktürk  Muhsin Köktürk hakkında bilgi ve Muhsin Köktürk  Muhsin Köktürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.