E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
muhlis sünbülcü muhlis sünbülcü
muhsin sünbülcü
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

muhlis sünbülcü yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
İNATÇI EŞEK
Mükemmel bir yazı toprağım, benlik duygusuna kapılan herkese bir ders olacak nitelikte, yeterki anlamasını bilelim. Peygamber efendimizin bize öğrettiği istişare kültürünü düzgün bir şekilde gurur etmeden uygularsak hiç bir zaman sıkıntıya düşmeyiz. karşındaki insanların fikirlerini saygıyla dinleyi
Kalem
Çok güzel yazmışsınız ustadım, banada diyorlar, niye şiir kitabı çıkarmıyorsunuz diye. İnanın gerçek şairlerden ar ettiğimden ve utandığımdan şiir kitabı çıkarmaya cesaret edemiyorum. Cenabı - Allah bizleri riyadan korusun. Rabbim nasip ederse mutlaka kimse engel olamaz. Şiir yazmak mesaj vermektir,
HUZUR EVİ
Mükemmel bir konu, çok güzel bir şiir, mükemmel bir konu işlemişin yüreğine sağlık toprağım.
DİKENLE PAPATYANIN AŞKI
Duygu dolu, aşk dolu, sevgi ve samimiyet dolu, insanlık dersi veren mükemmel bir yazı tabi anlayana. Sevgi dolu yüreğini yürekten kutluyorum saygı değer toprağım, sağlıcakla kal.
AŞKIN HİKAYESİ
Aşk ancak bu kadar güzel anlatılır, yazan eline ve o aşk dolu yüreğine sağlık toprağım, saygı ve selamlar.
KARANTİNA GÜNLÜKLERİ-3
Mükemmel bir yazı dizisi her kelimesi her sözü ders verir cinsinden, elinize ve yüreğine sağlık. Hoş görü kültürüyle yoğrulmuş Müslüman Türk Milletini parçalamak isteyenlerin hevesleri her zamanki gibi kursaklarında kalacaktır, içerden dönme hainler, dışardan kalleş düşmanları Rabbi kahrı perişan ed
KARANTİNA GÜNLÜKLERİ-1
Mükemmel bir anlatım, elinize ve yüreğinize sağlık.
HER MÜSLÜMAN BUNU HAYATINDA YAŞAMALIDIR
Yazıyı okuyunca tüylerim diken, diken oldu buda demektirki insanoğlu her saniye imtahanda, Allah bizleride şuurlu Müslüman yaşayıp, şuurlu Müslüman olarak ölmeyi nasip etsin inşallah.
GURUR
Maziyi anımsatan duygu yüklü, sevda yüklü, insana burukluk ve hoş bir hüzün yükleyen mükemmel bir yazı dizisi yürekten tebrik ederim sizi ve bu güzel yazınızı.
Sözlerimden bir demet_1_
Hayatı mükemmel özetlemişsiniz saygı değer ustadım, iyi olan kötü olamıyor, kötü olanda iyliğe dönemiyor tıpkı sigara alışkanlığı gibi. Ondandır 'ki sabır etmek zordur fakat mükafatı büyüktür. Allah her zaman iyilerle karşılaştırsın Allah' a emanet olun.
TELEFON DİREKLİ SOKAK LAMBALARI
Güzel ve tatlı bir anı tebrik ederim.
Sen Olaydın Ben Olaydım
Çok güzel anlamlı ve akıcı bir şiir, elinize ve yüreğinize sağlık.
Regaip Kandilimiz Kutlu olsun
Manevi duygularla yüklü ve gerçeği anlatan bu güzel yazınızı ve şiirinizi yürekten kutluyorum. Allah razı olsun sizden kardeşim, Regaip Kandiliniz Hayırlara vesile olsun inşallah. Allah' a emanet olun.
POŞET TARTIŞMASI
Elindeki en ufak çöp parçanı ovucuna sıkıştırıp çöp kutusu bulana kadar elinde gezdiren insan ahlaklı insandır, Allahtan korkan ve utanma duygusu olan insandır, bunun için kanunlara, gerek yok duyarlı yüreğiniz için çok teşekkür ederim toprağım.
İtibar Etmeyiniz !!!
Duyarlı ve iman dolu yüreğini ders veren fikirlerini yürekten kutluyorum Allaha emanet ol.
Evrile Devrile Gidiyoruz
asdwq
Öncelikle elinize ve o koca yüreğinize sağlık, herşeyi güzel özetlemişsiniz, o cevap vermek istediğiniz kişiler, Dursun ÖNKUZU, Yusuf İMAMOĞLU, Velican ODUNCU, Tahir ŞAHİN, Mustafa PEHLİVANLI, Fikri ARIKAN ve nice ülkü devleri neden ve nicin ömürlerin baharında canlarını verdiler, onlar anlayamazlar
Bir Millet Yok Oluyor .
Eline ve o koca vatan perver yüreğine sağlık, noktasına virgülüne kadar herşeyiyle yazınıza katılıyorum, bütün batıl fikirlerin kökü olan siyonizmin, müslümanlar üzerindeki oyunları bozulması lazım, bu yüce millet tarihte nasıl yaptıysa, silkinip ayağa kalktığı an, yine yapar, Allah inanların ve Tü
Kırık leblebiler
Çocukluk yıllarımıza alıp götüren bir yazı, o günler berekli ve çok güzeldi, saygının sevginin, vefalı insanların olduğu o güzel günler, yüreğine ve elinize sağlık.
Ey Türk Evladı
Mükemmel bir yazı, bir o kadar mükemmel bir şiir, değerli kardeşim milli duygularla bezenmiş ve yazılmış bu kıymetli yazınızı kutlarım, o kocaman yüreğine ve yazan ellerine sağlık.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada muhlis sünbülcü  muhsin sünbülcü şairi hakkında, muhlis sünbülcü  muhsin sünbülcü kimdir, muhlis sünbülcü  muhsin sünbülcü şiirleri,muhlis sünbülcü  muhsin sünbülcü hakkında bilgi ve muhlis sünbülcü  muhsin sünbülcü isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.