E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
muhammethezer muhammethezer
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

muhammethezer şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Kör mavilik
İnsanların bir birlerine güven duygusunu unutmamasının hatırlatıldığı güzel bir şiir okudum. İnanıyorum ki bu güzel dizeleri bir araya getirirken yaşadığınız inanmak ve umutların tükenmemesi üzerine olan duygularınız bizim solmasını istemediğimiz umutlarımıza rehber olur.
İSTEMEM GECEYİ
Ustam; Hasret ve Özlemi, Ayrılık ve Kavuşmayı, Sevinç ve Korkuyu bir arada okudum ve hissettim. Elleriniz dert görmesin.
Hıçkırık
Teşekkür ederim İsmail Bey, sizlerinde Babalar günü kutlu olsun. Evlatlarını ile birlikte hayırlı bir ömür sürmenizi dilerim.
Koruyucum
İyi niyet dilekleriniz için teşekkür ederim Ozan Bey.
sevmek çoğu zaman kavuşamamaktır
Umarım Atilla İlhan tadında bir şairimiz bu eserinizi seslendirerek bizleri mutlu eder.
Oh ne alâ..
Güzel. Yare özlemi anlatan, ayrılık hasretini ve gönül acısını güzel işlemişsiniz.
Ben Siyah Karanlığım
Teşekkür ederim Hasan Bey, Sizlerin de geçmiş bayramınız kutlu olsun.
Dilleri Neyleyim
Merhaba Resul Bey, Siz değerli büyüklerime güzel düşünceleri için teşekkür ederim. Bir gün sizler gibi kalıcı olmak, Edebiyat dünyasına yazılarım ve şiirlerimle katkıda bulunmak en büyük hayallerimi süslemektedir. Naci zene yazılarımı okuma nezaketini gösteren tüm forum sakinlerinin bayramını tebrik
Dilleri Neyleyim
Sağ olun Hail Şakir Bey, Sizlerinde Ramazan bayramı mübarek olsun.
69 Bayburt
Bir Bayburtlu olarak bu güzel dizeleriniz beni memnun etti. Teşekkür ederim.
Yıldızlar ve Yar
Merhaba İlhan Bey, Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.
Yıldızlar ve Yar
Merhaba Halil bey, Sizler gibi değerli yazarlarımızın bu değerli sözleri beni çok ama çok memnun etti. Değerli yorumlarınıza teşekkür ediyorum.
Yıldızlar ve Yar
Merhaba Mustafa bey, Sizin gibi değerli bir şairin takdirini almak beni ziyadesi ile memnun etti. Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. muhammethezer tarafından 5/28/2019 11:17:33 AM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada muhammethezer  şairi hakkında, muhammethezer  kimdir, muhammethezer  şiirleri,muhammethezer  hakkında bilgi ve muhammethezer  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.