E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Muhammed Musab Muhammed Musab
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Muhammed Musab şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
b.
Beklenen bir gün gelir mi aceb.. ----------- Yüreğinize ve kaleminize inşirâh..
Ne zaman
Otur bir bardak çayımı iç.. ---------------------------------- Çay, vazgeçilmezdir.. Ve herkesle içilemeyecek kadar özeldir.. ------------------- Yüreğinize ve kaleminize inşirâh..
Sofra
Gönül sofrasını kurabilmektir esâs olan.. Kaleminize inşirâh..
SAHİPSİZ
Oy /saki Onlar beni canlı sanıyorlar... Ben bugün bir tevhidle öldüm. Bilmiyorlar.. ----------------------------- Ben bu düzeni RABBİME emanet ediyorum. ----------------------------- Düzen karşısında suskunluğu tercîh edenler..! "Allah'ım! Ümmetin suskunluğunu sana şikâyet ediyorum.." diye n
Mavi Yalnızlık
Bir “ben” vardı içimde ne çok benden uzaktı… Bir “sen” vardı içimde benliğime tuzaktı -------------------------------------- Benliğini yitirmeli, kendini kaybetmemeli insân.. Zîrâ kendini kaybeden insân, neyi kazanabilir ki..! -------------------------------------- Kaleminize ve kelâmınıza inş
ASLA
Tükenmez maviler, sonsuza dek umutla .. --------------------------------- Umûdu unutmamalı insân.. Umûdunu yitirdi mi, kaybeder insân.. --------------------------------- Kaleminize inşirâh..
En yakın uzak aslında...
Kaleminize inşirâh..
Meselâ
Her gün bayramların yaşandığı bir yer.. ------------------------------------- Günahsız geçen her gün bayramdır demiş Hz.Ali.. Rabbim her günümüzü bayram kılsın.. Kaleminize inşirâh..
HARBİKIIZN KALEMİNDEN DÖKÜLENLER
Kendi kaybeden insân, neyi kazanabilir ki..! ------------------- Kaleminize inşirâh..
ELLERİM SAHİPSİZ KALDI
Kaleminize inşirâh..
OYUNCAK
Yüreğiniz ve "yürek tercûmânı" kaleminiz inşirâh bulsun.. Yüreğinize dermân..
KİRPİĞİM UYKUYA LÂL
Aynı tadı taşımaz kavruluşumuz belkide.. ----------------------------------------------------- Rabbim gönlünüze inşirâh eylesin.. Kaleminiz dâîm olsun, yüreğiniz sükûn bulsun.. Selâm ve muhabbetlerimle..
...нσşçα кαℓ ѕєνgιℓιм...
Bak yolcusun artık... ------------------------------ Yüreğinize inşirâh, kaleminize dermân.. Doğru yol'un yol'cuları olanlar, asla yalnız olmayanlardır.. Rabbim dosdoğru yolunda dosdoğru yürüyenlerden kılsın..
Baskada Bi Cacık Olmaz Senden
Sessizce kalakaldım bıraktığın yerde... ---------------------------------------------- Kolay olan gitmekti sanırım Ve-da’hası var Vedânın.. ---------------------------------------------- Kaleminiz sus'kun yüreklere söz olsun.. Yüreğinize inşirâh, kaleminize dermân..
SON SÖZ
Sen/Ben kalksın aradan, Biz olsun artık anılan.. ------------------------------------------------------------- Yüreğinize inşirâh..
BEN HİC UNUTMADIM Kİ
Estağfirullah.. Kalbden yazılan/dökülen mısrâlar, kalbinden okunur.. Kalbden gelen ve kalbinden okunan mısrâlarınız dâîm ve kâîm olsun.. Selâm ve muhabbetlerimle..
BEN HİC UNUTMADIM Kİ
BEN Hic Anımsayamıyorum... ---------------------------------------------- Unutmayanlar, hatırlamazlar... Zîrâ hatırlamak, unutmayı gerektirir.. ------------------------------------------------- Yüreğinize inşirâh Kaleminize dermân..
BENİM BEKLEDİĞİM SENİN SICAK ELLERİN
Karanlık odadayım, sessizlik hâkim... ------------------------------------------- Kaleminize inşirâh.. Karanlık gecelerimizi aydınlatan vahyin gündeminde kalan ve onu dâîmâ gündemde tutanlardan olmamız temennîlerimle..
sevdadan ayrılıklar
İnsânlar değişiyor mevsimler gibi.. Değmiyor insânlar... Çok nüfuslu, az huzûrlu şehirlerde Eskiyor hayâtlar.. -------------------------------------------- Paranın merkeze alındığı ve fütûrsuzca harcandığı, ahlâksızlığın yaşam tarzı olduğu, hayâtın kâr sağlamak amacıyla sürdürüldüğü ve "yüksek"
masaL
Söyleyemedim, susarak anlatmayı öğrendim.. ----------------------------------------------------------- Susarak ne çok şey anlatılır da, duyulur mu bilinmez.. Bilinmezleri anlattığımız için anlaşılmayız, Yoksa, anlaşılmayan'ları söylediğimiz için bilinmez"iz.. Kimbilir.., Belki de, bizi biz b
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Muhammed Musab   şairi hakkında, Muhammed Musab   kimdir, Muhammed Musab   şiirleri,Muhammed Musab   hakkında bilgi ve Muhammed Musab   isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.