E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ms-solmaz

ms-solmaz

1047 şiiri ve 18 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 1047
Şiirleri
18
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
M.Sıddık SOLMAZ

Çevrimdışı

13 yıl 3 gün 13 saat 2 dakika 6 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
44.457
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
1.191.204
Yazıları Kaç Kere Okundu?
18.656
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

M.Sıddık SOLMAZ
1960 yılında Bingöl İli,Genç İlçesi,Servi Bucağında yaşamadığı bir hayatın acılarını görmeye geldi dünyaya.Üç yaşındayken babasız kalınca hırçın bir coğrafyada hayatın basamaklarına tutunup tırnağıyla yokuşları aşmayı Eyyub’un sabrı,Yunus’un sevgisiyle denerken;hep öteki olarak kapı dışına konuldu hak ve hukukun uygulanmadığı canından çok sevdiği devletin makamlarında.
Yese kapılmayıp aksine hakkın tecelli olacağına olan inancıyla milli ve manevi duruş sergileyip; devletine ve milletine bağlılığını sürdürdü.Adamcılık düzeninde değerlendirilmeyen tahsilinin Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik diplomasını 1994’te aldı. Aynı ilde teknik eleman olarak kamu görevinde çalışırken cemaatler ve adamcılık düzeniyle dışlandığında 2014 yılında İktisat Fakültesi diplomasını alıp akabinde İşletme Yüksek lisansını tamamladı, şimdi ise Türk Dili ve Edebiyatı 4.sınıfında okuyor.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Tülay Aslan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Burada tanıdığım en cesur iyi yürekli anadolunun bağrından çıkmış ,kalemi keskin bir şairimizdir.O benim kardeşimdir.Hayatında başarılar dil..
GulBeyaz
Profili | Şiirleri | Yazıları
temiz anadolu insanı imajını gördüm ben kendisinde, umarım doğru görmüşümdür. tebrikler ve sevgiler...
tacettin yıldırım
Profili | Şiirleri | Yazıları
şiirlerinde yorumlarında........delikanlı yüreğini kor ortaya.....inandıklarından ödün vermeyen bir kişilik....ben neysem oyum diyen bir kar..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada ms-solmaz  M.Sıddık SOLMAZ şairi hakkında, ms-solmaz  M.Sıddık SOLMAZ kimdir, ms-solmaz  M.Sıddık SOLMAZ şiirleri,ms-solmaz  M.Sıddık SOLMAZ hakkında bilgi ve ms-solmaz  M.Sıddık SOLMAZ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.