E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
MMehlika Sultan MMehlika Sultan
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

MMehlika Sultan üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
ozzy Ozan Yılmazarslan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Dostluğunu, içtenliğini, duysallığını ve dahi seni anlatabilmeyi çok isterdim ama her nedense insan gönül dostlarını anlatmayı beceremiyor galiba ya da ben beceremedim. Her zaman her yerde saygı ile anacağım nadir insanlardan birisin. Yüreği güzel kardeşim yaşamın boyunca hep mutlu ol yüzünden tebessüm hiç eksilmesin. Kötülük, acı ve hüzün senden uzak olsun. Her daim sevgi ve saygımla..Ozan
abilov Baba Seba Abilov
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir güzel yürekli insan gibi, bir düşündürücü şaire gibi, edebiyatımıza ve edebiyat defterimizde bir nurlu güneş gibi her zaman bizimle baş başasın aziz DOST.Eserlerinizden aldığımız zevke, bedii tesvire, ince dizelere, kalbimizi okşayan sırrlı ve sihirli yaradıcılığınıza göre, karşında baş eyiyorum!
şair67 Ali Cemal AĞIRMAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
O BİR HUR-İ MELEK
Saygılarımla
--------Şair67--------
ALİ CEMAL AĞIRMAN
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada MMehlika Sultan  şairi hakkında, MMehlika Sultan  kimdir, MMehlika Sultan  şiirleri,MMehlika Sultan  hakkında bilgi ve MMehlika Sultan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.