E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mısrâ-i Âzâde Mısrâ-i Âzâde
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Mısrâ-i Âzâde yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BABAM
İçimi yaktı yazınız Fatma Hanım. Rahmetli babamı anlattınız sanki. Bu kadar mı benzerlik olur diye hayretle okudum.. Allah rahmet eylesin yitirdiklerinize..Mekânları Cennet olsun..
İşgal...
İyi ki değiliz... Ne güzel özetlemişsin memleketin halini.. Anlayanı çok olsun, tebrik ederim. Sevgiler..
"Karımı Koyup Satmak Zorundayım"
Güzel ve gerekli bir paylaşım olmuş Filiz Hanım. Çok teşekkürler..
Merak ediyorum, senin ruhu parçalanmış ülkende hâlâ âşık olan insanlar var mı?
Tebrik ederim. Hayırlı, uğurlu, bol okurlu olsun dilerim..
ZEYBEK HOCA
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.
ÇİZMELİ KEDİ DİŞİYMİŞ VE YAĞMURDAN KORKARMIŞ
Dünya üzerinde nefes alıyor olmak, kaygılar, hüzünler, acılarla eş.. Mutluluktan uçanlar, ancak egoistçe kendi küçük dünyalarında yaşayanlardır. Dünya üzerinde herhangi bir yerde, bir çocuğun, bir kadının, bir hayvanın acı çekiyor olduğunu bilen hiç kimse için mutluluk yoktur.. Bazen küçük, anlık
N'OLUR KURTARIN BENİ!...
Sevgili öğretmenim, Bu yazdıklarınız gerçek mi bilmiyorum. Ama değilse bile, o kadar çok ki bu durumu yaşayan çocuklar.. Yüreğim ağzımda, kalbim sıkışarak okudum. Ölmeyi hak eden tek tür bunlar.. Saygılar..
PİJAMAM DELİNMİŞ...
Öncelikle çok geçmiş olsun, O kadar kadar çok ki, bir daha yakınınızdan dahi geçmesin.. Benzer şeyleri yaşamış biri olarak, okuduklarımı aynı zamanda izlemek de zor olmadı.. O hastane koridorlarında ve yaşadığınız zorlu sürece rağmen gülümseyebilmenizi sevdim.. Gülümsemek iyileştiricidir..He
GEBE KALMIŞ BİR KOCA
Okurken çok hoş da, anamnez alana sabır :))
ŞEHİDİN ANNESİNE SON MEKTUBU...
Yüreğine sağlık canım.. Artık söylenecek söz var mı ki üstüne.. Mekânları Cennettir inşallah..
İLLA Kİ İHANET Mİ ETMELİYİM?
Off çok kızdırmışlar seni canım.. Ama iyiler istese de kötü olamazlar, tabi bunu en iyi bilenlerdensin sen de.. Hiç tanımadığımız, bilmediğimiz birinin acısı bile sızı olup düşüyorsa yüreklere.. Şükür! İyiler hâlâ var.. Sevgiler canım..
Simitçi
:) Mis gibi burnumda tüttü şimdi.
Kanserle Yaşam-l
Bu yoldan iki kez geçmiş biri olarak, ne desem az kalacak.. Çünkü binlerce kelime, binlerce anlamıyla da üşüşse yazılarımıza, yine de gercek apayrı bir yerde durur bilirim.. Yazarız, çizeriz, belki bir nebze rahatlarız. Ama gerçek yine de orada durur. Gerçek orada durur ve unutturmaz kendini. B
RADYOTERAPİ 9. GÜN
Bu süreçten iki kez geçmiş biri olarak, sizi o kadar iyi anlıyorum ki.. Çok geçmiş olsun..en kısa sürede iyileşip, bu günleri anılarınız arasındaki yerlerine koymanız dileğimle.. Hayatta her şey bizler için.. Yeter ki, pes etmeyelim.. Saygılar..
...
:))) Gülümsettiniz gece gece beni. Var olun. haftaya ben de oradayım. Ve eminim ki, bu yazınız aklıma gelecek gülümsetecek beni yine :) Saygılar..
İSİMSİZ DÜŞLER SOKAĞI...
Kaç isimsiz sokakta, kim bilir kaç hikaye var isimsiz, bilinmedik.. Güzeldi çok.. Tebrikler.. Selamlar..
BİR İMGE YIĞINI ASLINDA ÇALINTI HAYATLARIMIZ...
Tebrikler.. Çok güzeldi..
KARDELEN...
Yüreğinize, kaleminize sağlık.. Çocuk yüreklerin kim bilir kaçı bu hikayede atıyor.. Kim bilir kaçı bir yuva hasretiyle yanarken büyüyor..
Şiirimi ve fikrimi eleştirenlere bir kaç söz
Değil mi ki; sevmenin, sevilmenin, hüznün, acının ve yürek yangınının dili, dini, ırkı yoktur.. İnsan olmak ve insan olmanın gereği olan haklar bütün dinlerin özündedir/olmalıdır.. Düşüncelerinize tüm kalbimle katılıyorum.. Saygılar..
Mavi İstila (Şiir Kitabı)
Sanırım biraz geriden takip ediyorum :) Ama ilk fırsatta çok sevdiğim şiirlerini dokunarak ve koklayarak okuyacağım..İşte o zaman her şey tamam olacak :) Hayırlı uğurlu olsun canım ve daim olsun..hep olsun.. Sevgimle..
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mısrâ-i Âzâde  şairi hakkında, Mısrâ-i Âzâde  kimdir, Mısrâ-i Âzâde  şiirleri,Mısrâ-i Âzâde  hakkında bilgi ve Mısrâ-i Âzâde  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.