E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
 mine mine
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

mine şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GEÇER
yine güzel bir şiir, yine yürekten dökülenler muhteşem.
HAL DÜŞER
Yok mu bir gönül ehli, ağuyu aş eyleye ? Bakmasa hiçbir yana, kirpiğe, kaş eyleye, Dünya da ve ahrette, beni yoldaş eyleye, Katsın da canı cana, isterse faş eyleye !... ne güzel bir sesleniş umarım, duyan olmuştur dostum yüreğinize sağlık takipcinizim
UNUTMA !
hocam sizden öğreneceğimiz çok şey var :) ellerinize yüreğinie sağlık mine tarafından 6/21/2010 7:22:07 PM zamanında düzenlenmiştir.
ÖKKEŞ / NAME II
Şeytanı günaha sokan da bunlar Cehennem narını yakan da bunlar Zevkedip keyfine bakan da bunlar Uzak tut mümkünse çıranı Ökkeş vicdansızların ne önü kesilir, nede arkası her kan akışında, yüreğimin derinlerinde bişeyler kopuyor.Birde bebekse canım acıyor mine tarafından 6/1/2010 9:26:42
Tesadüf
Neyin cezasıydı, Bugün gözlerini ıskalayışımın… Tesadüf, yine pazarın ertesi, Başka bir tarihin cilvesi… Uykusuz bir gece nöbetinde, Zihnimin en puslu gölgesinde Yine aniden şavk ettin… bende böyle bir gün yaşamıştım ne güzel anlatmışssınız yüreğiniz varolsun:)
SENİ SANA ÖLDÜRMELİYİM
Araf’ın günahıydı aşk Bu meczubun dilinde. Tetiğime dokun hadi Ve kutsal bir söz söyle Seni sana öldürmeliyim inanın büyük bir zevkle okudum muhteşem sözler:))yüreğiniz varolsun
MESUT GÖNÜL
beğeniyle okudum yüreğinize sağlık
İRİ GÜLLER
Geliyorsa elinden, gelip durdur zamanı, Yoksa ellerimiz de, çıkar sevdanın canı ! Hep kulaktan kulağa, duyulurken adımız, Camımız küçüldükçe, büyüyordu sevdamız... Nen varsa söyle şimdi, burdan asla sır çıkmaz, Böylesi zamanlarda, kış üşütmez, yaz yakmaz... kaleminiz daim olsun,muhteşem
Şafağa Taşınır Gecenin Gözleri
muhteşem bir şiir yüreğinize sağlık
Şafağa Taşınır Gecenin Gözleri
efsunlu havanın gizeminde ab-ı hayat akıyor genzimin kırık raylarına tarıyor ay ışığının saçlarını parmakları huzur kokulu ekinler ne diyebilirimki muhteşem yüreğinize sağlık
ANLASANA
mrh sanırım bir özür borcu bu:) şiirinizi beğendim keyifle okudum düşünsenize kaç kişi bunu sesli haykıramıyor sadece dizelerimize aktarıyoruz umarım bir gün affedilrsiniz:))
CANIM YANIYOR
Şiirini okuduğumda kendimi buldum arkadaşım. Sevginin bedelini kalbi olanlar taşır, yüreğine sağlık herşey gönlünce olsun:)
Yeni Bir Rab Bulun .....
şiir hakettiği yeri bulmuş tebrikler bayıldımm
SİYAHLAR GİYDİ DÜNYAM…
sizi alkışlıyorum :)
CAM KIRIKLARI
şairi alkışlıyorum
?!':;,Bu kadar...?...
yazıcak bişey bulamadım süperdiiiiii:)
TAKVİMLER DÖKÜLECEK ÜSTÜMÜZE
Gel etme Çok değil zirvelerin soğuğu çökecek üstümüze Gör bu yangın bizi ısıtmayabilir Bak bir de takvimler dökülecek üstümüze Ve sevda türkülerine sığınmak da yetmeyebilir İşte burası beni nerelere götürdü bir bilseniz kaleminiz daim olsun arkadaşım.
SOYKIRIM İMZACISI
Ben, sen, o bir olalım. Türkiye gerçeğine bakalım. Seven, sevmiyeni bulalım. Gizli çevirmeleri soyutluyalım. Bundan güzel sözcükler olamazdı harikasınız.
HER ŞEY SEN
Ne diyebilirimki yüreğinize emeğinize sağlık :)
MÜHÜR MUMU
güzel dizelerdi yüreğine sağlık arkadaşım:))
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada mine  şairi hakkında, mine  kimdir, mine  şiirleri, mine  hakkında bilgi ve mine  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.