E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mihrican Ulupınar Mihrican Ulupınar
Mihrican Ulupınar
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mihrican Ulupınar şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Derine gir
Mevlam razı olsun, ellerinize yüreğinize sağlık.
2013'TE ŞAİR OLMAK
Ellerine sağlık kardeşim. Çok manidar satırlardı. Eskiden gönül ehli insanlar vardı. Şimdilerde ise mekanik robot haline getirilmeye çalışılıyoruz. Direnen azınlık en zor dönemlerini yaşıyor.
İstikâmet Tûr mudur ?
Mevlam razı olsun.
İstikamet
Mevlam razı olsun kardeşim. Ellerinize yüreğinize sağlık.
SÜVEYDA
Ellerinize yüreğinize sağlık, kaleminiz daim olsun.
SELAM OLSUN
Yüreğinize Feyzi-ilahi kaynasın Kaleminizden susayan gönüllere aksın kardeşim. Saygı ve hürmetlerimle.
14 ŞUBATMIŞ
Yüreğinize sağlık kardeşim. Sevgiliyi tek güne sığdıranları ben de anlamış değilim...
IŞIKSIZ BİR SABAH
İçinde dizelerce kendimi buldum. ''O aramakla bulunmaz. Bulanlar ise arayanlardır'' demiş büyükler. Bir dem aratır bir dem buldurur. Arayan ben miydim? Yoksa Aratan O mu? Vermek istemeseydi aratırmıydı? Dizeleriniz gönlümüzdeki anıları canlandırdı. Yüreğine, kalemine sağlık gönül d
GARİP AŞKIN FERYAD-U FİGAN-I
''o seni karşılıksız sevdi sen acıyasın yada sen sevesin diye değil unutma gün gelir sende bir gün sızlanırsan içimdeki seni kendinde bulacaksın'' Özellikle bu dizeler sevmenin önemini; hava, su, yemek gibi bir ihtiyaç oluşunu bir kez daha vurgulamış hayata... Sevmeyen bilemez duyguların va
KAPANMAYAN YARA
Tebrik ediyorum canım kardeşimi. Mutluluk iki cihanda da seni bırakmasın... Sevgi ve muhabbetlerimle.
NİSPET
Vefasızlık ne kadar artsa da gönül dostum, senin gibi güzel gönüllü kardeşlerim oldukça her karanlık sonunda ışığa kavuşacaktır. Gönlün umman kalemin kayık harflerin kürek olmuş. Biz okuyanlara da o ummanlardan bir hediye olmuş. Güzel gönüllü kardeşime en derin sevgilerimle.
ANAHTAR
Ruhani yolculuğunu tamamlamış bir İnsan-ı Kamilin kelamlarından bir nebzecikte olsa bize de hisse düşmüş,şerefyâb olduk değerli büyüğümüz. Saygılarımla. Bezm-i Elest tarafından 1/29/2013 2:12:13 AM zamanında düzenlenmiştir.
SİYAH PERDE
Okuyunca hissettiğim duygular; secde de hiçliğe eriş ve kara delikten sonsuzluğa geçiş. Siyah perde yeni doğacak güneşlere bir geçit olsa gerek. Sevgilerimle kardeşim çok etkilendim, yüreğine sağlık. @
Aşk...
İsra Doğan bir değerli insan Onun gibi bir dost bulunmaz ihsan Vefalı, sadık, yüreği sevgi dolu, cana can katan Yüreğimize taht kurmuş bir değerli canan Baki Muhabbetlerimle değerli dostum. Yüreğin ilhamı ilahi ile dolsun, kaleminden pınarlar aksın.
 
Bu sayfada Mihrican Ulupınar  Mihrican Ulupınar şairi hakkında, Mihrican Ulupınar  Mihrican Ulupınar kimdir, Mihrican Ulupınar  Mihrican Ulupınar şiirleri,Mihrican Ulupınar  Mihrican Ulupınar hakkında bilgi ve Mihrican Ulupınar  Mihrican Ulupınar isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.