E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mert YİĞİTCAN Mert YİĞİTCAN
mert yigitcan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Mert YİĞİTCAN şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
BEN DE YORULDUM HAYAT
Güzel mesajları olan dizeleriniz güne yakışmış Halil bey. Yüreğinize sağlık. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.
kadavrasını arayan ruhlardan biri ...
... Ben ciddi anlamda bir tansiyon hastası ya da şeker hastası olabilirim. Ki, yüksek tansiyon gibi bir sorunum da var zaten. Şimdi şöyle düşünelim : Bir şiir yazmış ve siteye eklemişim. Beni uzaktan yakından hiç tanımayan bir insansı da gelmiş şiirin altına, Bu yazdığın şiir değil canım kardeşim an
son gibi ama değil.
Çok çok güzeldi şiir.Sevdim açıkçası. Güne güzel bir seçim yapılmış. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.
Üşür
Üşümeyen, neredeyse yok gibi anladığım ya da bildiğim kadarıyla diyeyim. Şiir günde hak ettiği yerde yerini almış. Öylesine çok mesajı var ki şiirin, her birisi için roman yazılabilir derinine indikçe. Acılarıyla , tatlısıyla , ellerimizde yaşanabilecek sadece bu hayat , bu an' lar var. Evet, daha
KIR KALEMİ HAKİM BEY...611
Gün içinde gerçekten beğendiğim ve güne de çok yakışan bu güzel şiir için kutluyorum değerli usta . Sağlıkla ve mutluluklarla, daha nice nice güzelliklere diyorum . Selam ve sevgiyle.
KIR KALEMİ HAKİM BEY...611
Güzel dizeler idi Mehmet Ali bey kardeşim. Gönül ferman dinlemez denmiştir ki çok doğrudur elbet. Ama keşke oralara kadar gelmese diyorum yine de :) Sağlık ve mutluluk dileklerimle. Mert YİĞİTCAN tarafından 8/21/2019 12:15:22 AM zamanında düzenlenmiştir.
bir ışık parıldar hafif ve sarı
Bir su gibi akan dizelerin tadında , geçip giden ömürlere bağlanan bir güzellik idi şiir. Ömrün süzgecinden geriye ne kaldığına bakmalı. Sağlık ve mutluluk dileklerimle. Mert YİĞİTCAN tarafından 8/20/2019 7:25:38 PM zamanında düzenlenmiştir.
İçim Şahane
Şiirsel üslubunuzu hep beğenmişimdir şair. Yiye hayal gerçek arası hoş dizelerdi. Selamlar.
Süreyya
Derin duyguların harmanı , zengin bir şiir idi. Dolayısı ile bu fakir yüreğe de iyi geldi şair. Yüreğinize sağlık.
SANKİ BİZ
"Biz" leri ne güzel ifade etmişsiniz dizelerinizde... Son dizeniz, " Doğruluk hamuruyla yoğrulmuşuşuz oysa biz " dizenize affedin ben katılamayacağım... Olanın bitenin tek nedeni, işte o doğruluk dediğiniz kavram ile ilişkilerimizin sıfırın altına kadar düşmüş olmasıdır... Ha ... Bunlar az dır bize
-Hapse düşünce...
Değerli ustam, yüreğinize sağlık.Ben işte bu tür aşklara sevdalara , sahtekar sevdalar diyorum.Var olun. Selam sevgi ve saygıyla.
DÜNYANIN KAPILARI ARASINDA
Çok çok güzeldi ... Selam ve saygı ile.
DÜNYANIN KAPILARI ARASINDA
Çok çok güzeldi ... Selam ve saygı ile.
DÜNYANIN KAPILARI ARASINDA
Çok çok güzeldi şiir ... Selam ve sevgiler.
DÜNYANIN KAPILARI ARASINDA
Çok çok güzeldi şiir ... Selam ve sevgiler.
Refakat
Etkileyici güzellikte, oya gibi işlenmiş dizelerinizi ve sesiyle nefes olan değerli Şimo kardeşimizi kutluyorum ... Sağlık, huzur ve mutluluk dilekerimle.
KURTARIN BENİ
Fırıldağa dönmüş , özü olmayanların , fırıldak gibi dönüp durduklarını görüyoruz... Özünüze dönün desek de , olmayan bir şeye dönüş de olamayacağından , seyrederiz fırıldak gibi dönüp duruşlarını :) İbret vericiydi ... İbret alma kapasiteleri sıfırlanmamışlar için :) Saygı ile ...
Çıkarım
Her ne varsa, kendi içimizde, yüreklerde başlar ve biter. Yüreklerde umut çiçeklerini soldurmamak adına , sevgilere sığınmalı. Evrensel ve ilahi sevgilere ... Çok güzeldi. Derin derin düşündürdü beni. Esenlik dileklerimle.
Kalbime
Kalpteki ölümler, kalpten gidişler ve daha ne çok şey. Oysa gitmek kaderlerimizde var. Ne çok sevilse de gidenlerin hasretiyle yanmak gibi. Nefisti ...
Gamzelere Mercan Dizemedim ki
Kutluyorum yazan yüreği ve kalemini ... Çok çok güzeldi ...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şairi hakkında, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan kimdir, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şiirleri,Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan hakkında bilgi ve Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.