E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mert YİĞİTCAN Mert YİĞİTCAN
mert yigitcan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Forumlara yaptığı yorumlar

Mert YİĞİTCAN yazarının forum yaptığı tartışmalar


Forum başlığı ve yorumu
BİRAZ GÜLELİM Mİ...:)
Ah bu temel yokmu zaten... :))
Adam yolda giderken iri kıyım birisi yanından geçerken omuz omuza çarpışmışlar.
Adam önüne baksana dallama ... demiş.
Bizimki saf anadolu çocuğu , nedir bu dalla anlayamamış yürümüş biraz.Sonra rahatsız olmuş dönüp çarpıştığı vatandaşı yakalamış sormuş:
Gardaş sen

...
BİRAZ GÜLELİM Mİ...:)
E haklı kadıncağız... Bunları yapmaktansa , mevlüt okutup mis gibi helva yemek çok daha zevkli... :))

...
BİRAZ GÜLELİM Mİ...:)
hahaha :)) muhteşem ...

...
Vefat-başsağlığı
Mekanı cennet olsun Münevver ablamızın, annemizin...O gerçek dostluklara güzel bir örnek idi bizler için...Asla unutmayacağım can ablamdı.

...
Şiirde Noktalama İşaretleri Kullanılmalı mı?
Şiirde anlam bütünlüğünü sağlamak açısından noktalama işaretlerinin mutlaka kullanılması gerekiyor...bir virgül, bir nokatalı virgül anlam açısından çok şeyi değiştiriyor çünkü.
Saygılar.

...
Yenileniyoruz...
Sevgili ANSIZIN dost ; harika bir site'niz var ve yönetiminiz de çok çok güzel...Forum alanlarında, blok alanlarında biz şairler tarafından seslendirilen merhum olmuş nice ünlü şairlerimizin şiirlerinin sesli şiirlerini ve videolarını da eklemek isteriz.Blok sayfaları, zaten bir bakıma kişisel bölüm

...
SİZ NEYİ ÖZLEDİNİZ ?
Ben de özledim annemle babamı.Handan ablamı da öyle :( ...Zaman... Kaybedişler, kaybedişler... Engel olamadığımız bir kader çizgisi üzerinde yürüyoruz malesef.
Çocukluğumu çok özledim.O anne,baba,kardeşler ile bütün ailemi... O hüzünle t

...
bakican arkadaşımızın rahatsızlıgı
Allah tan acil şifalar diliyorum bakican arkadaşımıza.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.Dua edeceğim.Sevgilerle.

...
SOL YANIMIZ
Yüreğim sol yanımda... Gerçi ne kadarı bende, artık bilemesem de, fiziksel olarak sol yanımda çarpıyor ya da ben öyle ifade etmek istiyorum.Çarpıp çarpmadığından çok da emin değilim artık.
Sevgi, saygı ve mutluluk dileklerimle ...

mertyi

...
ATTİlA İLHAN'a SAYGI !..
En sevdiğim sanatçı kişilik, en sevdiğim yazar, en sevdiğim, ilham aldığım şair, en sevdiğim vatansever Türk şairi ... Attile İLHAN hep yaşar içimde.O, benim için asla ölmedi ve ölmeyecek... Ruhu şad olsun... Hatıraları, anıları, düşünceleri, bizlerle daima canlı kalacak, yaşayacak, yaşatı

...
SEYREDEN İNSANLAR MI , YOKSA KATILIMCI, UYGULAYICI, ÜRETEN İNSAN MI İSTİYORSUNUZ ?
İnsanımızn ilgi odağı olan konular başka başka elbette...Ben, katılımcılıki uygulamacılık açısından toplumumuz için oldukça önemli bir forum konusu olduğuna inanıyorum bu konunun...
Aksi görüş ve düşüncelere elbette ki saygım olmakla beraber, bu topluma olumlu bir biçim

...
SEYREDEN İNSANLAR MI , YOKSA KATILIMCI, UYGULAYICI, ÜRETEN İNSAN MI İSTİYORSUNUZ ?
Toplum yapısını oluşturan insanlardır.Yaşamın her alanında, aile ortamında, iş ortamında, sosyal yaşamda ve sanat alanında, edebiyat ve şiir alanında, insanlarımızın büyük çoğunluğunun nasıl bir davranış biçimi göstermesini istiyoruz, isyorsunuz...?
Bazı yazılar ve eklenen yorumları a

...
derinmavi çalıntı şiir ve onay alma
Çok üzücü bir durum bu... Bir yandan şiir yazacaksın, şair'sin, ama bir yandan da, bir başka şairin çok da önce yazmış olduğu bir şiirinin 3-4 satırını aynen alacak , sözde şiirine ekleyeceksin... Burada çalıntı dizeler ile şiir ortaya koyan insana söylenecek çok az söz kalıyor.Hırsızlığın bi

...
Vefat ve Başsağlığı
Allahtan rahmet ve cennet mekan etsin diliyorum merhume için.Şiir yürekli dost' a sabırlar ve metanet diliyorum ...
Bir varmış bir yok muş gibi ...
Ruhu şad olsun, belki de asıl yaşayanlar onlar... kim bilebilir ki ...

...
İnsanlığın Hamuru sizce Nedir
Sevgi dir insanlığın hamuru.Var oluşa neden bile sevgidir ki, yürekte sevgiyle insan olunur, insanlık denir o sevgiyle, o hamur ile yaşanan her şeye... Bilmektir evet ... Kadir , kıymeti, sevip sevilmeyi ...
Sevgilerimle ...

...
Birine seslenin
:))

...
Birine seslenin
Sayamamışsınız işte... Orada boşluk var :))

...
Birine seslenin
Sen de kimsin . Çık ortaya da endamını görelim.Ben bir garip safer tası' yam ))) Son çıktığımız Şam seferiydi ah ne günler di onlar :))

...
Birine seslenin
Geçmiş olsun babanıza, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

...
Birine seslenin
Bitmiş lan! Sürekli ağrı kesici içiyon hasta olacan bak.Get yat ilaç ( müptelası oldu çocuk yaw gözümüzün önünde eriyip gidecek hergele! )

...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şairi hakkında, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan kimdir, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şiirleri,Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan hakkında bilgi ve Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.