E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mert YİĞİTCAN Mert YİĞİTCAN
mert yigitcan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

Mert YİĞİTCAN yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
TÜM DOSTLARIN DİKKATİNE
:)))) neler var ya evet...Uyarınız için teşekkürler arkadaşım.Şifreye ulaşamıyorum diye yazdıgınıza göreee siz tıklamışsınız sanırım... :))) amannn... :))

...
BU BÖLÜM DE, SESLENDİRİLMİŞ TÜM ESERLERE DE YER VERİLMELİ...MÜKEMMELİ YAKALAMALI SİTEMİZ ...
Sevgili dostlar, sanırım blog yazılarımıza eklenen yorumları silemiyoruz.Yukarıda eklediğim kısa yorum üzerinde düzeltme yapmak istedim, yapamadım, yorumu sil seçeneği ile de silmek istedim, defalarca denedim ama silemedim... Kısacası "yorumu sil" seçeneği, çalışmıyor...Elbette düzelir eminim.Amacımız paylaşmak...Olumlu sonuçlara gidebilmek için yapıcı önerileri de getirmemiz gerekiyor.Blog uygulaması çok güzel yapılmış.Emeği geçen tüm dostlar sağ olsunlar. Bir de şöyle bir gerçek var ki, insan yapısı, asla var olan ile yetinmiyoruz galiba.Hep, daha fazlasını, daha mükkemmelini istiyoruz.Şu an sitemizin harika bir edebiyat ve şiir paylaşımı sitesi ve ortamı olduğunu düşünüyorum.Üye şair dostların paylaşımcılığı ve açılan konulara katılımları son derece olumlu biçimde. Sevgi ve saygılarla..

...
BU BÖLÜM DE, SESLENDİRİLMİŞ TÜM ESERLERE DE YER VERİLMELİ...MÜKEMMELİ YAKALAMALI SİTEMİZ ...
Paylaştım ya...yukarıda duruyor :))

...
 
Bu sayfada Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şairi hakkında, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan kimdir, Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan şiirleri,Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan hakkında bilgi ve Mert YİĞİTCAN  mert yigitcan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.