E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Meltem34 Meltem34
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Meltem34 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
DÜŞ YOLCUSU
Tebrikler harika kalemine can dostum . Selam ve sevgilerimle
ŞİİRLERE SAR BENİ
Her zamanki gibi harika bir şiir okudum.Kutluyorum güzel kalemini can dostum. Güzel yorumu için Hazarbey'i de kutluyorum .Emeğine yüreğine sağlık. Hoş bir çalışma olmuş .Nicelerine diyorum inşallah. Selam ve sevgilerimle.
Aklıma düşersin.
Güzel dizelere dilim döndüğünce ses olmaya çalıştım . Değerli kaleminiz daim olsun inşallah İsmail bey . Montajda emeği geçen Hazarbey e de sonsuz teşekkürler . Beğeniyle dinleyen yürekler var olsun . Selam ve saygıyla .
SEVDAYA DAİR- Bir HAZARBEY şiiri...
Tebrikler Hazarbey ,yürek sesiniz hiç susmasın ,her zaman ki gibi güzel şiir ve yorum .Selam ve saygı .
KIYAMADIM
Tebrikler Duygu'm .Gönül telime dokundun yine. Kalemden kağıda akan yürek isyanını hissederek yorumladım . Güzel yüreğin var olsun can dostum . Sevgiler gönderdim . Hazarbey'ede teşekkür ederiz . Montajdaki emeğine saygı . Sağ olsun var olsun .
Gözünüz Aydın GİDİYORUM
Güzel yürekli can dostum;tek kelimeyle muhteşem dizeler . Kutluyorum . Yürek çağlamış ,kalem yazmış .Ben de dilim döndüğünce ses olmaya çalıştım . Sevgilerimle .
SUS ZAMANI ŞİMDİ
Oysa sevmek var ya ’sevmek’ Sadece yazmak değil.! Bir hece hiç değil.! Mangal gibi bir yürek ister .! Hele de ’ölümüne sevdim’ diyebilmek..! O yürek için, aşka semah durup yanmak ister Kays doğup, Mecnun yüreğiyle ölebilmek ister..! Ben de en iyisi susmaktır deyip ,güzel kalemini ,hassas duy
DAVA DEĞİL YAR İÇİMDEKİ SEVİ
Hayat değirmen taşı neler neler öğütür ... Evet Duygu'm kimbilir daha neler neler öğütecek . Hassas yüreğine ve değerli kalemine tebrikler . Sevgilerimle.
İSYAN-I SÜKUT
Güzel yazan kalemini ve güzel yüreğini kutluyorum Duygu'm. Sevgilerimle
KASIM HÜZNÜ
Yürek sesin hiç susmasın Duygu'm . Sevgilerimle.
İSİMSİZ ŞİİR
Yürek sesin hiç susmasın Duygu'm . Kalemine yüreğine sağlık . Sevgiler
YALNIZLIĞIM OLDUN
Merhaba Duygu'm . Şiiri okumak için sayfana geldiğimde tesadüf radyoda Candan Erçetin - Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim. Sensizlik benim canımı acıtan ,diyordu. Canımız çok acısada , başa çıkıp ,öğreneceğiz. Kutladım değerli kalemini ve yüreğini . Sev
MAHKEME
Yüreğine sağlık Duygu'm. Sevgiler
Uzaklarda/ Selahattin YETGİN
Yüreğinize sağlık Selahattin bey.Tebrikler
SENSİZLİĞİ YAŞAMAK
Güzel yüreğinden hüzün uzak olsun duygu'm... Sevgiler
SEN BİLME ANNE
Elbet bir gün güneş yine doğacak Duygu'm... Sevgiler.
HAZAN GÜLÜ
Yıldızsız zifiri gecede ürperiyor gül Dalına sarıldıkça kanıyor yine :(( Tebrikler Duygu'm . Sevgiler
KOR DÜŞSÜN YÜREĞİNE
Yüreğine sağlık Hasan kardeşim . Amin :)
KİMLERİN GÜNAHI
Gitmek kolayı seçmektir der ve susarım .Tebrikler Duygu'm ,Sevgiler
GELİYORUM DAĞLAR
Güzel dizeleri yazan kalemine saygı. Sevgi dolu yüreğin hüzünlerden uzak olsun . Sevdiklerinle birlikte sağlıklı ,mutlu huzurlu bayram geçirmen dileğiyle. Seni seviyorum can dostum... Sevgiler.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Meltem34  şairi hakkında, Meltem34  kimdir, Meltem34  şiirleri,Meltem34  hakkında bilgi ve Meltem34  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.