E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
melih melih
cemil melih akdağ
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

melih yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
AYŞE TATİLE ÇIKTI MI?
osman kardeşim yazınızı 3 kez okudum.yorumu içinde geçmişi bugüne harmanlamışsınız. teşekkür ederim hassasiyetinize. saygılarımla. cemilmelih.
GÖÇ
çok etkileyici.tebrik ederim saygılarımla. cemilmelih.
Necip Fazıl’ı yaşamak ….
necip fazıl üstat hayranlığınızı biliyorum sevgili jale..ve üstadı sizinle birlikte paylaşıp okuma mutluluğuna erebilme onurunuda yaşadım..Necip Fazıl ile ilgili düşünceleriniz paylaşımlarınız her daim bende hayranlık uyandırmıştır.Onu bukadar güzel ifade edebilme ve bizlerle paylaşmanız şiir yüreği
NERDE KALDI ESKİ GÜNLER?
Affan dedeye para saydım sattı bana çocukluğumu... hassasiyetinize saygılarımla.. cemilmelih.
denız baykalın gızlı gorusmesı
Fazlasını eklemek haksızlık olur yazıya daha doğrusu düşünceye.oylar bölünmesin ilkelliği ile sosyalist partiye veremediğim o güzel oyumun pişmanlığındayım. Cumhuriyet ve sevgide kalın.hassasiyetiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. saygılarımla. cemil melih.
 
Bu sayfada melih  cemil melih akdağ şairi hakkında, melih  cemil melih akdağ kimdir, melih  cemil melih akdağ şiirleri,melih  cemil melih akdağ hakkında bilgi ve melih  cemil melih akdağ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.