E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
melahat çetinkaya melahat çetinkaya
melahat  çetinkaya
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

melahat çetinkaya şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SARIKAMIŞ HAREKATI
bu vatan için şehit olanlar yüzyıllar geçse de işte böyle duyarlı yürekler tarafından şiirle anılırlar . eline sağlık sevgili arkadaşım .selam ve sevgiler bıraktım .
İsyân(GÜLCE-Buluşma)
İsyândayım, akıp giden zamana Zerrelerin şarkısına hasretim. Sonsuzluğun koynundaki divana Çağırıyor içimdeki gurbetim... ŞİİR Mİ RESME YAZILMIŞ ,RESİM Mİ ŞİİRE UYMUŞ DEDİRTİYOR İNSANA ... HARİKASIN HEMŞERİM MEYDAN OKUMAK LAZIM BÖYLE ZAMANA .. SELAM VE SAYGILARLA KUTLADIM USTA KALEMİNİZİ
GECENİN SUSKUSU
NEDENSE EN GÜZEL ŞİİRLER BÖYLESİ GECELERDE YAZILIR .İŞTE ÖYLE BİR ŞİİRDİ .YÜREĞİNİZE SAĞLIK .KUTLARIM USTAKALEMİ .SELAM VE SAYGILARLA .
" O ÇAKIR GÖZLERE "
HARİKA BİR ŞİİR KUTLADIM GÜÇLÜ KALEMİNİZİ .SELAM VE SAYGI İLE .
ÇİÇEK GİBİSİN
Gönlümde aşkımın varı Sen çiçeksin bende arı Gonca açmış sarı sarı Petek petek balımdasın. TÜRKÜ TADINDA BİR GÜZELLEMEYDİ .YÜREĞİNİZE SAĞLIK .SELAMLAR .
KIZMA
İçime susmalarım isyanda Ses tellerimde yüzlerce kuş Birden kalkıp uçtular işte kızma DUYGU YÜKLÜ GÜZEL BİR ŞİİRDİ .YÜREĞİNİZE SAĞLIK .TEBRİK VE SELAMLAR .
DERİNDİ BAKIŞIN
Mustafa Kemaller yürektir özgürlük için atan. Kenetlenmiş bilektir Bayrağı yüksekte tutan. Milletinden Selam var emin ellerde Vatan. Emin ol yaşatmayız olsa yurdumu satan. ATATÜRK SEVGİSİYLE ÇARPAN GÜZEL YÜREĞİNİZE SAĞLIK .SELAM VE SEVGİLERLE .
SARI ZEYBEK ATAMIZ VE İZMİR
Gönlüm sanki salkım- saçaklar gibi Dudağım sevinçten uçuklar gibi Alkış ve el çırptım, çocuklar gibi Bir İzmir efesi, yüreğim şimdi... DUYARLI VE GÜZEL ŞİİR YAZAN YÜREĞİNİZE SAĞLIK .SELAM VE SAYGILARLA
SEVMEK Mİ ZOR ÖLMEK Mİ
hüzünlü ve güzeldi .yüreğinize sağlık .
= ARTIK DUYMAYACAKSIN =
USTA KALEMİNDEN YİNE ÇOK GÜZEL BİR ŞİİR OKDUM .KUTLUYORUM .SELAM VE SEVGİ İLE. ESEN KAL CANIM .
Huzura Muhtaç...
BÖYLESİ GÜZEL DOSTU OLANIN HUZURU DA OLUR MUTLAKA .TEBRİKLER .
Sönmedi kalbimde hasret ateşin..
Hayâlin gözümden gitmez bir türlü Gönül baçemdeki güller pütürlü Bu hallere düşmem senden ötürü Elimde sigaram hasret üfürdüm.. aşkın ,özlemin ve sitemin doruğa erdiği harika bir şiirdi .yüreğinize sağlık şair dost .selam ve saygı ile .
O Gidişin Varya
ayrılık enkazını anlatan güzel bir şiirdi .kutlarım şair dostu .selam ve saygı ile .
BAYRAMI KUTLAYALIM...
harikaydııı tebrikler şair dostu .selam ve saygılarla .
ATAMA ARZI HALİMİZ.
baştan sona gerçekleri yansıtan çok güzel bir şiirdi .duyarlı yüreğiniz dert görmesin . selam ve saygılarla . cesurlar birgün ,korkaklar hergün ölürmüş ...
ISTRAP
yaşamın kısır döngüsünün güzel anlatımıydı .tebrikler şair dostumu .selam ve saygılarla.
KAŞİF KANİ ERTÜRK
bir meslektaşıma yazılan bu güzel şiiri ve sizi kutluyorum değerli kalem selam ve saygılar
NOLCAK MEMLEKETİN HÂLİ
bir Can Yücel tadı buldum şiirde .tebrikler şair dostu .
BÜYÜLEDİ GÖZLERİN(GÜFTE)
bu güzel güfte bestesini bulur inşallah kısa zamanda .tebrikler arkadaşım .
10 KASIM
VEFALI ,DUYARLI, ATATÜRK SEVGİSİYLE ÇARPAN GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK CANIM . ONU SEVGİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ .VE ÇOK ARIYORUZ ...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada melahat çetinkaya  melahat çetinkaya şairi hakkında, melahat çetinkaya  melahat çetinkaya kimdir, melahat çetinkaya  melahat çetinkaya şiirleri,melahat çetinkaya  melahat çetinkaya hakkında bilgi ve melahat çetinkaya  melahat çetinkaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.