E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
mehmet yaş mehmet yaş
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

mehmet yaş yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Cezada caydırıcılık olmaz
ADALET, ADİL OLMALIDIR. ÇOK GÜZEL VE ANLAMLI BİR YAZI.
KORUYAMADIN BENİ ANNE
Töre Cinayeti.. Töre aslında bir milletin milli ve manevi hasletleridir. Töre de adalet, hak hukuk, vicdan, insaf ve asalet gibi yüce değerler vardır. Kendi öz evladını bile hiçbir din de ve hukukta yeri olmayan, toplum baskısıyla, ağa baskısıyla uygulayanın bile vicdanını sızlatan feodal yapıdan k
KORUYAMADIN BENİ ANNE
Gülşen hanım, kurgusu bile yürek parçalayan ama Ülkemizin bir acı gerçeği olan yazınızı inanınız ağlayarak okudum. Şu an siteye öylesine girmiştim vaktim yoktu, bu güzel yazınıza hakkettiği yorumu yazacağım.. Şimdilik sadece tebrik ediyor, sayfanıza saygı, sevgi ve selamlarımı bırakıyorum.
Okuma AŞKıM
Kitabın kıymeti okuyan içindir üstadım. Kaldı ki, İnternet ortamında her bilgiye rahat erişimin olduğu bir dünyada artık kütüphaneler anlamını çoktan yitirdi. Yine de o değerli eserleri sokağa atmak çok yanlış bir harekettir. Ne demişler "altının ayarını sarraf bilir." Bu sözünde doğrusu aslında "
ÖNEMLİ YAZILAR 26
Yanılmıyorsunuz Hocam! Tesbitleriniz çok yerinde ve çok da doğru.. Bütün mesele sizin bu güzel yazınız da, benim de Antolojı Com. da yayımlananan " AŞILAMAK" İsimli şiirimde belirttiğim gibi bütün mesele insana, insanlık aşılamaktan ibaret. Dvetiniz ile bu güzel yazınızı okuma onuruna eriştirdiğiniz
 
Bu sayfada mehmet yaş  şairi hakkında, mehmet yaş  kimdir, mehmet yaş  şiirleri,mehmet yaş  hakkında bilgi ve mehmet yaş  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.